(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Varga Erika Dátum: 2012-03-02 11:12:04
Szia Marcsi! Érdeklődnék, hogy Skala környékén van-e lehetőség horgászatra illetve engedélyt kell-e váltanom?
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-29 08:25:05
Az Utazás Kiállításon kint leszek a standunkon szombat vasárnap ,mindenkit szeretettel várunk! smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-28 08:17:35
Varga Erika írta ekkor: 2012-02-27 19:47:28
Szia Marcsi, érdeklődnék az éttermi árakról, pl. a grillezett polip és hal, gyros tál, görög sali ami érdekelne. Valamint a motorbérlés díjáról írj légyszives. Köszi.
Kedves Sándor smile Az árakról is fogok írni amint május elején leérkezem a szigetre smile gondolom idei árakat szeretne tudni...a bérelhető járművekről is írok információt majd. Üdv:Marcsi smile smile smile
Varga Erika Dátum: 2012-02-27 19:47:28
Szia Marcsi, érdeklődnék az éttermi árakról, pl. a grillezett polip és hal, gyros tál, görög sali ami érdekelne. Valamint a motorbérlés díjáról írj légyszives. Köszi.
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-26 08:13:27
Évi te a május 25-öt váron én pedig a május első hetét smile akkor megyünk le a szigetre smile