Szia Marcsi! Érdeklődnék, hogy Skala környékén van-e lehetőség horgászatra illetve engedélyt kell-e váltanom?
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-29 08:25:05
Az Utazás Kiállításon kint leszek a standunkon szombat vasárnap ,mindenkit szeretettel várunk!
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-28 08:17:35
Varga Erika írta ekkor: 2012-02-27 19:47:28
Szia Marcsi, érdeklődnék az éttermi árakról, pl. a grillezett polip és hal, gyros tál, görög sali ami érdekelne. Valamint a motorbérlés díjáról írj légyszives. Köszi.
Kedves Sándor
Az árakról is fogok írni amint május elején leérkezem a szigetre gondolom idei árakat szeretne tudni...a bérelhető járművekről is írok információt majd.
Üdv:Marcsi
Varga Erika Dátum: 2012-02-27 19:47:28
Szia Marcsi, érdeklődnék az éttermi árakról, pl. a grillezett polip és hal, gyros tál, görög sali ami érdekelne. Valamint a motorbérlés díjáról írj légyszives. Köszi.
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-26 08:13:27
Évi te a május 25-öt váron én pedig a május első hetét akkor megyünk le a szigetre