Kedves Marcsi! Tudsz már idei komp menetrendet és árakat Kefalóniára? Mi egyénileg megyünk majd, és legalább az irodában is hasznát venném. Köszi, Évi
Mindennap nézem de még sajnos nem jött ki az új menetrend,amint kijön rögtön közzé teszem itt is.

üdv:Marcsi