(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Krajcsir István Dátum: 2012-02-21 11:27:43
Szia Marcsi! Most olvasgattam a fórumot és megakadt valamin a szemem..:) Gondoltam rákérdezek..:D Ugyan van péntekenként hajókirándulás ahol Lefkadán megállunk csak éppen Nydriben.. Milyen kirándulás keretén állunk meg Lefkadán? Ithakai kirándulásnál van ez?:) Köszi! Üdv: István
Krajcsir István Dátum: 2012-02-21 11:26:37
Szia Marcsi! Most olvasgattam a fórumot és megakadt valamin a szemem..:) Gondoltam rákérdezek..:D Ugyan van péntekenként hajókirándulás ahol Lefkadán megállunk csak éppen Nydriben.. Milyen kirándulás keretén állunk meg Lefkadán? Ithataki kirándulásnál van ez?:) Köszi! Üdv: István
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-19 11:33:36
Bera Zsuzsanna írta ekkor: 2012-02-18 10:48:16
Szia!Érdeklődnék hogy ha egyedül mennék nyaralni milyen szobát tudnál ajánlani?Köszi.
Szia Zsuzsa! Bármelyik kétágyas szobát ajánlom,amelyiket adottságai alapján szimpatikusabbnak találsz smile de én a helyedben egy jó barátnőt/barátot is beszerveznék addig. Szeretettel várlak bárhogy is döntesz! üdv:Marcsi
Bera Zsuzsanna Dátum: 2012-02-18 10:48:16
Szia!Érdeklődnék hogy ha egyedül mennék nyaralni milyen szobát tudnál ajánlani?Köszi.
Grand Marcsi Dátum: 2012-02-17 21:02:39
Krajcsir István írta ekkor: 2012-02-17 20:22:02
Milyen kedvezményekkel vártok mindenkit?:) Te is kint leszel a kiállításon?:) István
Kedves István! Igen én is ott leszek a standunkon smile és a 8 % kedvezményt adunk teljes összeg befizetésénél ... mindenkit szeretettel várunk személyesen is. üdv:Marcsi