Sziasztok én arról érdeklődnék, hogy lehet-e pl robogót bérelni, amivel szabadon bejárjuk a szigetet? Ha igen mennyibe kerül és milyen szabályok vonatkoznak rá?
Szia!
Nem akarok beleszólni, de ezen a szigeten inkább az autót javasolnám.
Imádom én is a robogó "feelinget", de itt jobb volt, hogy autóban gondolkoztunk.
Marcsi segíteni fog, Reniéri mellett van Pefanis autókölcsönző, nagyon korrektek.
Természetesen mindenki saját maga dönti el, hogy mit is szeretne, de a szintkülönbségek és a rengeteg kanyar miatt gondolom, hogy a robogót inkább autóra kellene váltani.
Bármit is béreltek, lehető legtöbbet menjetek és fedezzétek fel a szigetet, mert gyönyörű.

Üdv. Detty
U.i.: Puszka Marcsi