(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Berta Zoltán Dátum: 2012-01-31 11:28:13
Sziasztok én arról érdeklődnék, hogy lehet-e pl robogót bérelni, amivel szabadon bejárjuk a szigetet? Ha igen mennyibe kerül és milyen szabályok vonatkoznak rá?
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-31 09:16:57
Kedves Judit smile Meg nem vagyok Magyarorszagon...valamiert itt nem tudom megnyitni az emaljaimet de 6. atol mar otthon leszek igy ha nem keso akkor majd valaszolok a kerdesedre.. Marcsi
Tóth Judit Dátum: 2012-01-30 20:25:57
Kedves Marcsi, Irtam neked egy emailt, majd olvasd el. Szia, Judit
Veres Judit Dátum: 2012-01-30 15:39:18
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-30 09:17:51
Kedves Judit smile Altalaban joval melegebb van mint kishazankban 28 .3o fok ..viszont estenkent meg huvoske van...egy pulcsit erdemes betenni. A viz homerseklete mar uszasra alkalmas es a napkozbeni homerseklet alkalmas a napozasra smile eso ritkan tapasztalhato smile ay idopont valasztasa toletek fugg...de egy bizos a szigeten unatkozi nem lehet ...annyi latnivalo van smile Szeretettel varlak benneteket smile Marcsi
Köszönöm szépen a választ! smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-30 14:21:16
Kedves Zsuzsanna smile Partonkent valtozik...pl.a tolunk 3..4 km..re levo Mounda beach nagyon sekely sokaig begyalogolva lehet bejutni melyebb uszhato reszhez....a Skala beachen nalunk 4...5 .lepesnel melyul de nem hirtelen..itt a szelenel a gyerekek is jol elpancsikalnal...ezen kivul gyonyoru kavicsokat tudnak gyulytogetni kicsik nagyok egyarant...de termeszetesen homokos resze is van a partunknak...igy mindenki megtelalhatja a szamara megfelelo kedvenc helyet.. Marcsi