Szia Marcsi! Mi májusban szeretnénk menni Kefaloniára, akkor milyen ott az időjárás? Sokszor szokott esni az eső? Kb hány fok van, és milyen a víz? Május 19-26 vagy 26-jún.2 között vacilálunk. 1 hét alatt sok változás történik? Köszi előre is választ! Üdv, Judit
Kedves Judit

Altalaban joval melegebb van mint kishazankban 28 .3o fok ..viszont estenkent meg huvoske van...egy pulcsit erdemes betenni. A viz homerseklete mar uszasra alkalmas es a napkozbeni homerseklet alkalmas a napozasra

eso ritkan tapasztalhato

ay idopont valasztasa toletek fugg...de egy bizos a szigeten unatkozi nem lehet ...annyi latnivalo van

Szeretettel varlak benneteket

Marcsi