(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-30 14:20:10
Kedves Zsuzsanna smile Partonkent valtozik...pl.a tolunk 3..4 km..re levo Mounda beach nagyon sekely sokaig begyalogolva lehet bejutni melyebb uszhato reszhez....a Skala beachen nalunk 4...5 .lepesnel melyul de nem hirtelen..itt a szelenel a gyerekek is jol elpancsikalnal...ezen kivul gyonyoru kavicsokat tudnak gyulytogetni kicsik nagyok egyarant...de termeszetesen homokos resze is van a partunknak...igy mindenki megtelalhatja a szamara megfelelo kedvenc helyet.. Marcsi
Bohárné Kovács Zsuzsanna Dátum: 2012-01-30 12:58:47
Kedves Marcsi! Kefalónián mennyire hamar mélyül a víz? Van olyan part szakasz, ahol lassabban?
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-30 09:17:51
Veres Judit írta ekkor: 2012-01-29 19:58:11
Szia Marcsi! Mi májusban szeretnénk menni Kefaloniára, akkor milyen ott az időjárás? Sokszor szokott esni az eső? Kb hány fok van, és milyen a víz? Május 19-26 vagy 26-jún.2 között vacilálunk. 1 hét alatt sok változás történik? Köszi előre is választ! Üdv, Judit
Kedves Judit smile Altalaban joval melegebb van mint kishazankban 28 .3o fok ..viszont estenkent meg huvoske van...egy pulcsit erdemes betenni. A viz homerseklete mar uszasra alkalmas es a napkozbeni homerseklet alkalmas a napozasra smile eso ritkan tapasztalhato smile ay idopont valasztasa toletek fugg...de egy bizos a szigeten unatkozi nem lehet ...annyi latnivalo van smile Szeretettel varlak benneteket smile Marcsi
Veres Judit Dátum: 2012-01-29 19:58:11
Szia Marcsi! Mi májusban szeretnénk menni Kefaloniára, akkor milyen ott az időjárás? Sokszor szokott esni az eső? Kb hány fok van, és milyen a víz? Május 19-26 vagy 26-jún.2 között vacilálunk. 1 hét alatt sok változás történik? Köszi előre is választ! Üdv, Judit
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-29 14:56:52
Kedves Marti smile Fiscardoban ,ebben a szep kisvarosban az iden a kapitanyunk igerete szerint 2 ora jut ebedelni, vasarolgatni es fotozasra. smile innen megyunk parti furdozesre is es termeszetesen a mini myrtost sem hagyjuk ki.. Marcsi