Marcsi!Érdeklődnék, hogy a Hermes apartmannál mi a különbség aközött, hogy hátra néz illetve, hogy belső udvarra néz. A másik kérdésem az lenne, hogy mindegyik szobához van erkély a 2. emeleten?Köszi a választ
Szia Edit

A Hermes haznal a belso udvaron ertjuk a bejaratnal levo kis udvari reszt ez deli fekvesu szobakat jelent ,a haz hatanal levo szobak a 3,13,23 hatra neznek nyugati fekvessel.Ay eszaki huvosebb szobak pl, a foldszinti szobak es a 11...12..21..22.. szobak..minden szobahoz tartozik erkely kenyelmesen.. ki lehet ulni... pihenni
Marcsi