(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Krajcsir István Dátum: 2012-01-25 18:58:50
Szia Marcsi! Ismét lenne egy kérdésem:D Valamelyik kirándulás keretén belül eljut az ember Lefadára is? Mármint amit az iroda szervez:) Vagy ez már saját szervezésben valósul csak meg?:) Válaszod előre is köszi! Üdv: István
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-25 16:29:24
Mészáros Márta írta ekkor: 2012-01-25 14:58:53
Szia Marcsi !Azt szeretném kérdezni hogy hol a legközelebb Kefaloniára szigetére jutni komppal?Esetleg a benzin árakról ha lehetne valamit tudni és a komp díjakról ?Köszi Márti
Kedves Marti smile Velemenyem szerint Lefkadarol a legkozelebb Vasilikibol at Kefaloniara Fiscardoba es a legolcsobb is ...ay idei arakat meg nem tette kozze a komptarsasag remelem egy honapon belul meg kapjuk azt is tovabba a benzin arakat is hamarosan meg fogom irni..addig is minden jot neked smile
Mészáros Márta Dátum: 2012-01-25 14:58:53
Szia Marcsi !Azt szeretném kérdezni hogy hol a legközelebb Kefaloniára szigetére jutni komppal?Esetleg a benzin árakról ha lehetne valamit tudni és a komp díjakról ?Köszi Márti
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-25 09:12:30
Horváth Edit írta ekkor: 2012-01-24 21:52:56
Marcsi!Érdeklődnék, hogy a Hermes apartmannál mi a különbség aközött, hogy hátra néz illetve, hogy belső udvarra néz. A másik kérdésem az lenne, hogy mindegyik szobához van erkély a 2. emeleten?Köszi a választ
Szia Edit smile A Hermes haznal a belso udvaron ertjuk a bejaratnal levo kis udvari reszt ez deli fekvesu szobakat jelent ,a haz hatanal levo szobak a 3,13,23 hatra neznek nyugati fekvessel.Ay eszaki huvosebb szobak pl, a foldszinti szobak es a 11...12..21..22.. szobak..minden szobahoz tartozik erkely kenyelmesen.. ki lehet ulni... pihenni Marcsi smile
Horváth Edit Dátum: 2012-01-24 21:52:56
Marcsi!Érdeklődnék, hogy a Hermes apartmannál mi a különbség aközött, hogy hátra néz illetve, hogy belső udvarra néz. A másik kérdésem az lenne, hogy mindegyik szobához van erkély a 2. emeleten?Köszi a választ