Kedves Marcsi! Kefaloniára szeretnénk menni nyaralni autóval az idén. Úgy olvastam, hogy a kompok csak reggel közlekednek, mi pedig csak pénteken késő délután tudunk indulni, tehát kizárt, hogy a reggeli kompot elérjük. Inkább Lefkadán, vagy Astakosban szeretnénk kompra szállni, mert Killini elég nagy kerülő.. Elképzelhető, hogy valahol el tudunk érni délutáni kompot? Köszi
Kedves Krisztina
Az uj menetrendet a kompokhoz kicsit kesobb tudom meg mert meg a hajo tarsasagok nem adtak ki az idei nyari menetrendet..de biztos hogz van delutani komp is szamotokra.ne aggodj

Marcsi