(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 16:59:57
Kaló Krisztina írta ekkor: 2012-01-22 12:02:44
Köszi, közben már foglaltunk is, így szeptemberben találkozunk!!!! smile
Kedves Krisztina. Nagyon orulok hogy sikerult befoglalni szeptemberre amint tudok biztos komp menetrendet megirom ne aggodj smile Marcsi
Kaló Krisztina Dátum: 2012-01-22 12:02:44
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-22 11:51:09
Kedves Krisztina Az uj menetrendet a kompokhoz kicsit kesobb tudom meg mert meg a hajo tarsasagok nem adtak ki az idei nyari menetrendet..de biztos hogz van delutani komp is szamotokra.ne aggodj smile Marcsi
Köszi, közben már foglaltunk is, így szeptemberben találkozunk!!!! smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:51:09
Kaló Krisztina írta ekkor: 2012-01-22 09:32:52
Kedves Marcsi! Kefaloniára szeretnénk menni nyaralni autóval az idén. Úgy olvastam, hogy a kompok csak reggel közlekednek, mi pedig csak pénteken késő délután tudunk indulni, tehát kizárt, hogy a reggeli kompot elérjük. Inkább Lefkadán, vagy Astakosban szeretnénk kompra szállni, mert Killini elég nagy kerülő.. Elképzelhető, hogy valahol el tudunk érni délutáni kompot? Köszi
Kedves Krisztina Az uj menetrendet a kompokhoz kicsit kesobb tudom meg mert meg a hajo tarsasagok nem adtak ki az idei nyari menetrendet..de biztos hogz van delutani komp is szamotokra.ne aggodj smile Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:45:46
Szandra írta ekkor: 2012-01-21 20:45:40
Kedves Marcsi! Szeptember végére tervezzük a nyaralást Kefaloniára, és a Hermes apartmanban szeretnénk szállást foglalni. Szeretném megkérdezni,hogy 2 főre melyik szobát tudnád ajánlani, ahova esetleg nem szükséges a klíma? Köszönettel: Szandra
Kedves Szandra.. Szerintem a 11 akar 21 is megfelelo lesz szamotokra smile huvos szobak az eszaki fekvesuek Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:41:41
Selmeczi Lászlóné írta ekkor: 2012-01-21 16:41:49
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e a közelben piac, és ha igen milyen napon/vagy napokon? smile Gabi
Kedves Gabi#sm01. # Nincsen kimondott piacunk de helyi lakosok akik aruljak az aruikat pl z0ldseg gyumocs stb. de az uzletekben minden megkaphato .valamint a fovarosban van nagyobb piacolasi lehetoseg smile Marcsi