(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kaló Krisztina Dátum: 2012-01-22 22:53:01
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-22 16:59:57
Kedves Krisztina. Nagyon orulok hogy sikerult befoglalni szeptemberre amint tudok biztos komp menetrendet megirom ne aggodj smile Marcsi
Ok, várom, köszi!
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 17:45:56
írta ekkor: 2012-01-19 15:38:39
Kedves Marcsi! Érdeklődnék van-e Skalan lassan mélyülő homokos tengerpart? Még olyan kérdésem lenne hogy szúnyog mennyi van, illetve medúza szokott-e lenni? Milyen olyan fakultatív programokat tudnál ajánlani ami nincs a kínálatotokba de érdemes elmenni onnan komppal busszal vagy bármivel? :) Helyi buszjárat van? Várom válaszod nagyon köszönöm :) Balázs
Kedves Balazs. Skalatol 3 ..4 km re talalhato a Mounda beach ami homokos fokozatosan melyulo parttal rendelkezik..de a mi partunkon is mindenki nagyon jol erzi magat. A felso resze a mi partunknak is homokos innentol soderesedik es 4 ..5 lepesnel melyul de nem hirtelen..A programokrol latnivalokrol majd ott szemelyesen beszelunk. Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 17:34:03
Kéri Csilla írta ekkor: 2012-01-22 17:06:55
Kedves Marcsi! Párommal idén is Görögországba szeretnénk menni, és gondoltuk, hogy most Kefaloniára mennénk, azt szeretném megkérdezni, hogy mondjuk Paraliához képest Skala mennyire nyüzsgő, van-e ott is sok bazár, bolt illetve taverna?Előre is köszönöm válaszod!
Kedves Csilla. Nem lehet Skalat Paraliahoz hasonlitani semilyen formaban... Sokkal szinvonalasabb uzletek talalhatok Kefalonian ... fovarosban lehet nyuzsogni de Skalan nincs sok uzlet viszont minden megtalalhato csak mertekkel.Sok tavernaval etteremmel es koktelbarral rendelkezik nem lehet itt unatkozni smile Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 17:18:49
Veres Mónika írta ekkor: 2012-01-21 11:01:45
Kedves Marcsi! A legelső turnusban, május elején ugyanúgy lehet robogót kölcsönözni és vannak fakultatívok mint a főszezonban? Az árak milyenek ilyenkor? Mennyire napsütéses ez az időszak? Nézegettem videókat májusi utakról és nem tudom, hogy véletlen -e, de majdnem mindegyiken felhős volt az ég. Hány fok körül lehet ilyenkor? Esténként? Előre is köszönöm Üdv: Mónika
Kedves Monika. A szezon elejetol en viszem a kirandulasokat es ha a letszam engedi minden kirandulas indulni fog smile A kolcsonzok is mukodnem mar husvettol mivel az angolok mar koran erkeznek es utoljara okt vegen mennek ele a szigetrol.Mar majustol nagyon jo meleg van a viz ugyan meg nem nagyon meleg de uszni mar mindenki uszik benne kellemes majd meglatjatok smile Marcsi
Kéri Csilla Dátum: 2012-01-22 17:06:55
Kedves Marcsi! Párommal idén is Görögországba szeretnénk menni, és gondoltuk, hogy most Kefaloniára mennénk, azt szeretném megkérdezni, hogy mondjuk Paraliához képest Skala mennyire nyüzsgő, van-e ott is sok bazár, bolt illetve taverna?Előre is köszönöm válaszod!