(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:12:12
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-22 11:04:02
Kedves Krisztina smile
Kedves Krisztina smile Ne aggodj a programok mindennap idoben fognak indulni ,mivel minden programot en viszek .Biytosan jol fogjatok magatokat erezni Kefalonian smile szerettetel varlak benneteket smile Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:12:08
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-22 11:04:02
Kedves Krisztina smile
Kedves Krisztina smile Ne aggodj a programok mindennap idoben fognak indulni ,mivel minden programot en viszek .Biytosan jol fogjatok magatokat erezni Kefalonian smile szerettetel varlak benneteket smile Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:10:15
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-22 11:04:02
Kedves Krisztina smile
Kedves Krisztina smile Ne aggodj a programok mindennap idoben fognak indulni ,mivel minden programot en viszek .Biytosan jol fogjatok magatokat erezni Kefalonian smile szerettetel varlak benneteket smile Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:04:02
Zsolnai Krisztina írta ekkor: 2012-01-20 08:43:07
Kedves Marcsi! Most már biztos, hogy utazunk, találkozunk Kefalónián! Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire valószínű, hogy a fakultatívok időpontja változik nyárig, vagy pedig úgy lesz ahogy tavaly volt. (visszaolvastam, s láttam, hogy a minket érdeklő kettő - Szigettúra, Ithaka - pont jól jön ki mert az egyik hétfő, a másik meg péntek lenne. Köszönöm válaszodat!
Kedves Krisztina smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-22 11:02:27
Ditta Balázs I. írta ekkor: 2012-01-20 08:06:38
Szióka! Idén végre sikerül kimozdulnom Magyarországról és első uticélnak Kefalóniát választottuk. Rengeteg fórumot olvastam róla egyre jobban várom, biztos vagyok benne, hogy rengeteg élménnyel és fényképpel fogok gazdagodni. Nah és ahogy ismerem magamat, nem jövök vissza souvenirek nélkül sem. Érdekelne, hogy lehet-e kinn vásárolni plüss szamarakat, (ha igen, akkor milyen árban? illetve ha van konkrét hely akkor annak a nevét is szeretném tudni.) mert az utazási iroda egyik polcán láttam. smile Nagyon megtetszett és gondolom onnan szerezték ők is. Előre is köszönöm! smile
Szia smile Biztos vagyok benne hogy van plus es mindenfele szamarat talalsz a szigeten smile kedvedre valogathatasz smile Nagyon jol fogod magad erezni Kefalonian biztos vagyok benne smile Marcsi smile