Kedves Marcsi! Kefaloniára szeretnénk menni nyaralni autóval az idén. Úgy olvastam, hogy a kompok csak reggel közlekednek, mi pedig csak pénteken késő délután tudunk indulni, tehát kizárt, hogy a reggeli kompot elérjük. Inkább Lefkadán, vagy Astakosban szeretnénk kompra szállni, mert Killini elég nagy kerülő.. Elképzelhető, hogy valahol el tudunk érni délutáni kompot? Köszi