Kedves Marcsi!
Most már biztos, hogy utazunk, találkozunk Kefalónián!
Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire valószínű, hogy a fakultatívok időpontja változik nyárig, vagy pedig úgy lesz ahogy tavaly volt. (visszaolvastam, s láttam, hogy a minket érdeklő kettő - Szigettúra, Ithaka - pont jól jön ki mert az egyik hétfő, a másik meg péntek lenne.
Köszönöm válaszodat!