(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Selmeczi Lászlóné Dátum: 2012-01-21 16:39:01
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e a közelben piac, és ha igen milyen napon/vagy napokon? smile Gabi
Veres Mónika Dátum: 2012-01-21 11:01:45
Kedves Marcsi! A legelső turnusban, május elején ugyanúgy lehet robogót kölcsönözni és vannak fakultatívok mint a főszezonban? Az árak milyenek ilyenkor? Mennyire napsütéses ez az időszak? Nézegettem videókat májusi utakról és nem tudom, hogy véletlen -e, de majdnem mindegyiken felhős volt az ég. Hány fok körül lehet ilyenkor? Esténként? Előre is köszönöm Üdv: Mónika
Zsolnai Krisztina Dátum: 2012-01-20 08:43:07
Kedves Marcsi! Most már biztos, hogy utazunk, találkozunk Kefalónián! Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire valószínű, hogy a fakultatívok időpontja változik nyárig, vagy pedig úgy lesz ahogy tavaly volt. (visszaolvastam, s láttam, hogy a minket érdeklő kettő - Szigettúra, Ithaka - pont jól jön ki mert az egyik hétfő, a másik meg péntek lenne. Köszönöm válaszodat!
Ditta Balázs I. Dátum: 2012-01-20 08:06:38
Szióka! Idén végre sikerül kimozdulnom Magyarországról és első uticélnak Kefalóniát választottuk. Rengeteg fórumot olvastam róla egyre jobban várom, biztos vagyok benne, hogy rengeteg élménnyel és fényképpel fogok gazdagodni. Nah és ahogy ismerem magamat, nem jövök vissza souvenirek nélkül sem. Érdekelne, hogy lehet-e kinn vásárolni plüss szamarakat, (ha igen, akkor milyen árban? illetve ha van konkrét hely akkor annak a nevét is szeretném tudni.) mert az utazási iroda egyik polcán láttam. smile Nagyon megtetszett és gondolom onnan szerezték ők is. Előre is köszönöm! smile
Dátum: 2012-01-19 15:38:39
Kedves Marcsi! Érdeklődnék van-e Skalan lassan mélyülő homokos tengerpart? Még olyan kérdésem lenne hogy szúnyog mennyi van, illetve medúza szokott-e lenni? Milyen olyan fakultatív programokat tudnál ajánlani ami nincs a kínálatotokba de érdemes elmenni onnan komppal busszal vagy bármivel? :) Helyi buszjárat van? Várom válaszod nagyon köszönöm :) Balázs