Kedves Marcsi! Szuper hír:))) Semmi kétségem sincsen arról, hogy a vendégeid jó kezekben vannak..:D Tuti minden programon nagyon sokat kap az ember a szigetből.. Természetesen tőled..:D
Hmm.. Nem is tudtam, hogy egy igazi tehetség veszett el benned a fényképek terén is..:D Viccet félretéve nagyon szépek a képek:)) De persze ezt élőben látni lesz a legszebb! A programokról amit olvasni lehetett azok is nagyon jól össze lettek állítva.. Igazad volt, tényleg sokkal többet tartogat ez a sziget mint Zakynthos pl.:) Biztosan olyan élményekkel jön haza az ember amiről még egy ideig beszélni fog..:D:D
Jó lenne már kint lenni.. Hamarosan ez is összejön:) Bombázlak ám majd még kérdésekkel Marcsi:)) Csak még kori ehhez..:D Kicsit később belemélyülök az infószerzésbe..:))
Üdv: István
Rendben István

Bármi érdekel szivesen válaszolok.Addig is minden jót

üdv:Marcsi