(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Csaba Dátum: 2012-01-19 10:06:29
Takács Ildikó írta ekkor: 2012-01-19 00:59:39
a Hermes Apartmannban gondolkodunk, csak nem tudjuk mennyire felel meg ezeknek a paramétereknek...:(
Szia ildikó!Mind 3-om apartman tiszta, és igényes, talán a parthoz és a kisbolthoz az Anna apartman van a legjobb helyen.De egy kis sétával mindegyik apartman jó helyen van.
Takács Ildikó Dátum: 2012-01-19 00:59:39
Takács Ildikó írta ekkor: 2012-01-19 00:57:16
Sziasztok!melyik apartmant ajánlanátok a leginkább igényesség, szebb parthoz és kisbolthoz való közelség szempontjából???köszönöm
a Hermes Apartmannban gondolkodunk, csak nem tudjuk mennyire felel meg ezeknek a paramétereknek...:(
Takács Ildikó Dátum: 2012-01-19 00:57:16
Sziasztok!melyik apartmant ajánlanátok a leginkább igényesség, szebb parthoz és kisbolthoz való közelség szempontjából???köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-17 15:20:57
Krajcsir István írta ekkor: 2012-01-17 09:16:04
Kedves Marcsi! Szuper hír:))) Semmi kétségem sincsen arról, hogy a vendégeid jó kezekben vannak..:D Tuti minden programon nagyon sokat kap az ember a szigetből.. Természetesen tőled..:D Hmm.. Nem is tudtam, hogy egy igazi tehetség veszett el benned a fényképek terén is..:D Viccet félretéve nagyon szépek a képek:)) De persze ezt élőben látni lesz a legszebb! A programokról amit olvasni lehetett azok is nagyon jól össze lettek állítva.. Igazad volt, tényleg sokkal többet tartogat ez a sziget mint Zakynthos pl.:) Biztosan olyan élményekkel jön haza az ember amiről még egy ideig beszélni fog..:D:D Jó lenne már kint lenni.. Hamarosan ez is összejön:) Bombázlak ám majd még kérdésekkel Marcsi:)) Csak még kori ehhez..:D Kicsit később belemélyülök az infószerzésbe..:)) Üdv: István
Rendben István smile Bármi érdekel szivesen válaszolok.Addig is minden jót smile üdv:Marcsi smile
Krajcsir István Dátum: 2012-01-17 09:16:04
Kedves Marcsi! Szuper hír:))) Semmi kétségem sincsen arról, hogy a vendégeid jó kezekben vannak..:D Tuti minden programon nagyon sokat kap az ember a szigetből.. Természetesen tőled..:D Hmm.. Nem is tudtam, hogy egy igazi tehetség veszett el benned a fényképek terén is..:D Viccet félretéve nagyon szépek a képek:)) De persze ezt élőben látni lesz a legszebb! A programokról amit olvasni lehetett azok is nagyon jól össze lettek állítva.. Igazad volt, tényleg sokkal többet tartogat ez a sziget mint Zakynthos pl.:) Biztosan olyan élményekkel jön haza az ember amiről még egy ideig beszélni fog..:D:D Jó lenne már kint lenni.. Hamarosan ez is összejön:) Bombázlak ám majd még kérdésekkel Marcsi:)) Csak még kori ehhez..:D Kicsit később belemélyülök az infószerzésbe..:)) Üdv: István