(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-17 08:15:07
Krajcsir István írta ekkor: 2012-01-16 22:04:49
Sziasztok! Ma kaptam meg a Grand Tours katalógusát..:D:D Nagyon klassz ajánlom mindenkinek a figyelmébe..:D:D Az az érzésem nagyon jó választás volt Kefalónia szigete...:) Persze még csak nagyjából néztem meg a prosit. A fakultatív kirándulások a legjobbak:)) 8 program szerepel a katalógusban. Megnézve 7 programra tuti jelentkezünk majd..:D Persze tudom ez létszámfüggő... Remélem az időjárás is kedvez majd nekünk június végén..:) Persze ez még messze van! Lehet addig még párat aludni:) Üdv: István
Kedves István! Minden kirándulást én vezetek így igazán jó kezekben vannak a vendégeim smile Mivel a fotókat is én csináltam így majd a saját fotóval lehet ismét az idén pályázni a fotópályázatunkra amivel utakat lehet nyerni! smile üdv:Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-17 08:11:02
Lesku Ivett írta ekkor: 2012-01-16 22:22:44
Köszönöm Marcsi a segítséget! smile Akkor június végén találkozunk! smile Kefaloniából indul hajó a Navaggio öbölbe? Meg a Myrthos Beachre is?
Szia Ivett! Igen hajókirándulás keretében megyünk Zantéra is így a Navaggio-hoz is,a Myrtos beachre is van kirándulásunk ne aggódj,el jutsz minden szép helyre smile Üdv:Marcsi smile
Lesku Ivett Dátum: 2012-01-16 22:22:44
Köszönöm Marcsi a segítséget! smile Akkor június végén találkozunk! smile Kefaloniából indul hajó a Navaggio öbölbe? Meg a Myrthos Beachre is?
Krajcsir István Dátum: 2012-01-16 22:04:49
Sziasztok! Ma kaptam meg a Grand Tours katalógusát..:D:D Nagyon klassz ajánlom mindenkinek a figyelmébe..:D:D Az az érzésem nagyon jó választás volt Kefalónia szigete...:) Persze még csak nagyjából néztem meg a prosit. A fakultatív kirándulások a legjobbak:)) 8 program szerepel a katalógusban. Megnézve 7 programra tuti jelentkezünk majd..:D Persze tudom ez létszámfüggő... Remélem az időjárás is kedvez majd nekünk június végén..:) Persze ez még messze van! Lehet addig még párat aludni:) Üdv: István
Krajcsir István Dátum: 2012-01-16 22:03:13
Sziasztok! Ma kaptam meg a Grand Tours katalógusát..:D:D Nagyon klassz ajánlom mindenkinek a figyelmébe..:D:D Az az érzésem nagyon jó választás volt Kefalónia szigete...:) Persze még csak nagyjából néztem meg. A fakultatív kirándulások a legjobbak:)) 8 program szerepel a katalógusban. Megnézve 7 programra tuti részt is veszünk majd..:D Persze tudom ez létszámfüggő... Remélem az időjárás is kedvez majd nekünk június végén..:) Persze ez még messze van! Lehet addig még párat aludni:) Üdv: István