Sziasztok! Ma kaptam meg a Grand Tours katalógusát..:D:D Nagyon klassz ajánlom mindenkinek a figyelmébe..:D:D Az az érzésem nagyon jó választás volt Kefalónia szigete...:) Persze még csak nagyjából néztem meg a prosit. A fakultatív kirándulások a legjobbak:)) 8 program szerepel a katalógusban. Megnézve 7 programra tuti jelentkezünk majd..:D Persze tudom ez létszámfüggő... Remélem az időjárás is kedvez majd nekünk június végén..:) Persze ez még messze van! Lehet addig még párat aludni:) Üdv: István
Kedves István!
Minden kirándulást én vezetek így igazán jó kezekben vannak a vendégeim

Mivel a fotókat is én csináltam így majd a saját fotóval lehet ismét az idén pályázni a fotópályázatunkra amivel utakat lehet nyerni!

üdv:Marcsi