(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-16 19:53:04
Lesku Ivett írta ekkor: 2012-01-16 11:52:31
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni,h Kefalonián hány fok van június elején,közepén? Parálián már 6szor voltunk nyaralni! Tavaly június végén voltunk,jó idő volt! Kefalonián nincs olyan nagy nyüzsgés mint Parálián? (mert nem baj ha nagy a nyüzsgés) smile
Szia Ivett! Kefaloniát semmiképp nem lehet Paraliához hasonlítani..nyugodt sziget így az őrült angoloktól is mentes hála az Égieknek smile de azért szórakozásra is van lehetőség természetesen...kinek mire van igénye .. Már májustól nem ritka a 30 fok de az esték még hüvöskék smile .júniustól viszont már esténként is langyos szellő simogat smile Szeretettel várlak benneteket! üdv:Marcsi
Cseri-Pordán Nikoletta Dátum: 2012-01-16 16:10:37
Hunyad Emese írta ekkor: 2012-01-16 11:00:51
szia Niki! Ti már foglaltatok szállást? annyira tetszik Kefalónia, de nem tudjuk eldönteni, hogy repülővel vagy busszal menjünk...Ti melyiket választottátok? igazából azért írok, mert nekünk is quad-függő a nyaralás!! :D úgyhogy engem is érdekelne, hogy hol lehet kölcsönözni! :)
Különben mindkét típusú utazásnak meg van az előnye, hátránya is. Nekünk volt szerencsénk repülővel és busszal is utazni, így már megtapasztaltuk mindkét utazási formát. A repülős út sokkal kényelmesebb, gyorsabb, kevésbé fárasztó, viszont többe kerül. A buszos utazás hosszabb, fárasztóbb, de sokkal olcsóbb. Nektek kell mérlegelni a lehetőségeiteket és ez alapján dönteni. Mi az idén az utazási költségek alapján döntöttünk. Quadozni mi is nagyon szeretnénk Kefalónián is, remélem sikerül egyet kölcsönözni :)
Cseri-Pordán Nikoletta Dátum: 2012-01-16 15:23:02
Hunyad Emese írta ekkor: 2012-01-16 11:00:51
szia Niki! Ti már foglaltatok szállást? annyira tetszik Kefalónia, de nem tudjuk eldönteni, hogy repülővel vagy busszal menjünk...Ti melyiket választottátok? igazából azért írok, mert nekünk is quad-függő a nyaralás!! :D úgyhogy engem is érdekelne, hogy hol lehet kölcsönözni! :)
Szia Emese! Igen, mi már lefoglaltuk a szállást a Hermes apartmanban és busszal megyünk. :) Repülővel sokkal többe került volna az út és amúgy is szeretünk utazni, nézelődni. Ti mikorra tervezitek a nyaralást? Üdv. Niki
Lesku Ivett Dátum: 2012-01-16 11:52:31
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni,h Kefalonián hány fok van június elején,közepén? Parálián már 6szor voltunk nyaralni! Tavaly június végén voltunk,jó idő volt! Kefalonián nincs olyan nagy nyüzsgés mint Parálián? (mert nem baj ha nagy a nyüzsgés) smile
Hunyad Emese Dátum: 2012-01-16 11:00:51
Cseri-Pordán Nikoletta írta ekkor: 2012-01-10 10:50:19
Kedves Marcsi! A korábbi hozzászólásokban azt olvastam, hogy Skalan sajnos nincs lehetőség quad bérlésére. Ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy esetleg tudnál e segíteni ebben, hogy valahogyan megoldható legyen a quad bérlése? Mindenképppen qudozni szeretnénk :) Nálunk ez a nyaralásunk része smile Előre is köszönöm! Üdv. Niki
szia Niki! Ti már foglaltatok szállást? annyira tetszik Kefalónia, de nem tudjuk eldönteni, hogy repülővel vagy busszal menjünk...Ti melyiket választottátok? igazából azért írok, mert nekünk is quad-függő a nyaralás!! :D úgyhogy engem is érdekelne, hogy hol lehet kölcsönözni! :)