(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-15 08:03:31
Kovács Sándor írta ekkor: 2012-01-14 21:31:15
Kedden - 2012 jan. 10-én - befizettünk... Augusztus végén megyünk. Már csak... nagyon sokat kell aludni még addig... smile
Kedves Sándor nagyon örülök hogy sikerült befoglalni smile Sok szeretettel várom majd önöket,és vígasztalásul közlöm hogy még nekem is sokat kell aludni május elejéig hogy a szigetre lépjek smile addig is minden jót kívánok önöknek! Üdvözlöm:Marcsi smile
Kovács Sándor Dátum: 2012-01-14 21:31:15
Kedden - 2012 jan. 10-én - befizettünk... Augusztus végén megyünk. Már csak... nagyon sokat kell aludni még addig... smile
Cseri-Pordán Nikoletta Dátum: 2012-01-11 16:18:37
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-11 15:37:22
Ha lent leszek már Niki akkor utána nézek nektek hogy hol van legközelebb ,melyik településen smile üdv:Marcsi
Nagyon szépen köszönjük Marcsi a kedvességed! smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-11 15:37:22
Cseri-Pordán Nikoletta írta ekkor: 2012-01-10 15:22:45
Persze, hogy megértjük és vigyázunk a teknősökre, különben sem szoktunk quaddal a parton közlekedni, csak az országúton. Akkor majd megpróbálunk valamelyik másik településen bérelni és így felfedezni a szigetet. Esetleg ha júniusig látnál kölcsönzőt ahol lehet bérelni vagy esetleg abban tudnál segíteni, hogy melyik településen lehet quadot bérelni, ezt is nagyon megköszönnénk! Üdvözlettel: Niki
Ha lent leszek már Niki akkor utána nézek nektek hogy hol van legközelebb ,melyik településen smile üdv:Marcsi
Cseri-Pordán Nikoletta Dátum: 2012-01-10 15:22:45
Grand Marcsi írta ekkor: 2012-01-10 13:16:31
Kedves Nikoletta! Motort ,autót bármit Quadot sajnos Skalán nem .Az oka nem más csupán nálunk a parton végig rakják tojásaikkal a teknőcök a partot ami mint tudjuk védett állat ,északabbra tőlünk viszont köves a part ott nincs ilyen veszély így ott bérelhető a Quad és homokjáró is. Remélem ez nem olyan nagy gond és megértitek. üdv:Marcsi smile
Persze, hogy megértjük és vigyázunk a teknősökre, különben sem szoktunk quaddal a parton közlekedni, csak az országúton. Akkor majd megpróbálunk valamelyik másik településen bérelni és így felfedezni a szigetet. Esetleg ha júniusig látnál kölcsönzőt ahol lehet bérelni vagy esetleg abban tudnál segíteni, hogy melyik településen lehet quadot bérelni, ezt is nagyon megköszönnénk! Üdvözlettel: Niki