Persze, hogy megértjük és vigyázunk a teknősökre, különben sem szoktunk quaddal a parton közlekedni, csak az országúton. Akkor majd megpróbálunk valamelyik másik településen bérelni és így felfedezni a szigetet. Esetleg ha júniusig látnál kölcsönzőt ahol lehet bérelni vagy esetleg abban tudnál segíteni, hogy melyik településen lehet quadot bérelni, ezt is nagyon megköszönnénk! Üdvözlettel: Niki
Ha lent leszek már Niki akkor utána nézek nektek hogy hol van legközelebb ,melyik településen

üdv:Marcsi