(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-10 13:16:31
Cseri-Pordán Nikoletta írta ekkor: 2012-01-10 10:50:19
Kedves Marcsi! A korábbi hozzászólásokban azt olvastam, hogy Skalan sajnos nincs lehetőség quad bérlésére. Ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy esetleg tudnál e segíteni ebben, hogy valahogyan megoldható legyen a quad bérlése? Mindenképppen qudozni szeretnénk :) Nálunk ez a nyaralásunk része smile Előre is köszönöm! Üdv. Niki
Kedves Nikoletta! Motort ,autót bármit Quadot sajnos Skalán nem .Az oka nem más csupán nálunk a parton végig rakják tojásaikkal a teknőcök a partot ami mint tudjuk védett állat ,északabbra tőlünk viszont köves a part ott nincs ilyen veszély így ott bérelhető a Quad és homokjáró is. Remélem ez nem olyan nagy gond és megértitek. üdv:Marcsi smile
Cseri-Pordán Nikoletta Dátum: 2012-01-10 10:50:19
Kedves Marcsi! A korábbi hozzászólásokban azt olvastam, hogy Skalan sajnos nincs lehetőség quad bérlésére. Ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy esetleg tudnál e segíteni ebben, hogy valahogyan megoldható legyen a quad bérlése? Mindenképppen qudozni szeretnénk :) Nálunk ez a nyaralásunk része smile Előre is köszönöm! Üdv. Niki
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-09 16:49:04
Kovács Sándor írta ekkor: 2012-01-09 16:03:44
Köszönöm a választ! Persze, nem a négy fal között tervezzük eltölteni a nyaralást. smile Informálódunk a neten, vagy akár ezen a fórumon is, hogy mit, merre és hogyan. smile
Kedves Sándor! Természetesen a Kirándulásokon is segítek a sziget jobb megismerésében,de ezt majd ott személyesen is megbeszéljük smile üdvözlöm:Marcsi
Kovács Sándor Dátum: 2012-01-09 16:03:44
Köszönöm a választ! Persze, nem a négy fal között tervezzük eltölteni a nyaralást. smile Informálódunk a neten, vagy akár ezen a fórumon is, hogy mit, merre és hogyan. smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-09 09:02:50
Marosiné Kollár Irén írta ekkor: 2012-01-08 19:21:58
Kedves Marcsi! Ha minden igaz,akkor sikerült lefoglalnom a szállásunkat a Hermes apartmanban.Az iránt érdeklődnék,hogy a parkolás /autóval megyünk/ kint az utcán vagy az apartmanon belül lehetséges? Üdv:Irén
Kedves Irén! Az utcákon mindenhol biztonságos a parkolás,még nem volt gond ezzel soha!Szeretettel várom önöket is Kefalonián smile üdv:Marcsi