Kedves Marcsi!
A korábbi hozzászólásokban azt olvastam, hogy Skalan sajnos nincs lehetőség quad bérlésére. Ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy esetleg tudnál e segíteni ebben, hogy valahogyan megoldható legyen a quad bérlése? Mindenképppen qudozni szeretnénk :)
Nálunk ez a nyaralásunk része

Előre is köszönöm! Üdv. Niki
Kedves Nikoletta!
Motort ,autót bármit Quadot sajnos Skalán nem .Az oka nem más csupán nálunk a parton végig rakják tojásaikkal a teknőcök a partot ami mint tudjuk védett állat ,északabbra tőlünk viszont köves a part ott nincs ilyen veszély így ott bérelhető a Quad és homokjáró is.
Remélem ez nem olyan nagy gond és megértitek.
üdv:Marcsi