Üdvözletem. Idén negyedszerre utaznánk a GT-al és Kefaloniára esett a választásunk az asszonykámmal. A Hermes apt. 23 sz. szobájára esett a választásunk, mivel olvastuk a fórumban, hogy az utcafronti szobák kizárólag 3 személyre foglalhatók. Kérdezem, hogy az említett szobának az erkélye ugyan nyugat felé, ezáltal a sziget belseje felé, de más épület gátolja-é a kilátást? Nem szeretnénk a szomszéd ház falát nézni folyamatosan. :)
Kedves Sándor!
Egy tavaly még füves telek áll a nyugati végénél a Hermesnek és az Ainos hegy kezdödő vonulatai láthatóak és old Skala a távolban .Bízom benne a látnivalók eléggé elfoglalják majd önöket hogy ne a teraszon töltsék majd "folyamatosan" napjaikat,nagyon gazdag a sziget nem tud senki unatkozni Kefalonián!

Szeretettel várom önöket majd..
üdvözlöm:Marcsi