(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-09 08:58:52
Kovács Sándor írta ekkor: 2012-01-08 17:14:58
Üdvözletem. Idén negyedszerre utaznánk a GT-al és Kefaloniára esett a választásunk az asszonykámmal. A Hermes apt. 23 sz. szobájára esett a választásunk, mivel olvastuk a fórumban, hogy az utcafronti szobák kizárólag 3 személyre foglalhatók. Kérdezem, hogy az említett szobának az erkélye ugyan nyugat felé, ezáltal a sziget belseje felé, de más épület gátolja-é a kilátást? Nem szeretnénk a szomszéd ház falát nézni folyamatosan. :)
Kedves Sándor! Egy tavaly még füves telek áll a nyugati végénél a Hermesnek és az Ainos hegy kezdödő vonulatai láthatóak és old Skala a távolban .Bízom benne a látnivalók eléggé elfoglalják majd önöket hogy ne a teraszon töltsék majd "folyamatosan" napjaikat,nagyon gazdag a sziget nem tud senki unatkozni Kefalonián! smile Szeretettel várom önöket majd.. üdvözlöm:Marcsi
Marosiné Kollár Irén Dátum: 2012-01-08 19:21:58
Kedves Marcsi! Ha minden igaz,akkor sikerült lefoglalnom a szállásunkat a Hermes apartmanban.Az iránt érdeklődnék,hogy a parkolás /autóval megyünk/ kint az utcán vagy az apartmanon belül lehetséges? Üdv:Irén
Marosiné Kollár Irén Dátum: 2012-01-08 19:11:33
Kovács Sándor Dátum: 2012-01-08 17:22:24
hú, de zavaros lett az előbbi bejegyzésem... remélem érthető azért...
Kovács Sándor Dátum: 2012-01-08 17:14:58
Üdvözletem. Idén negyedszerre utaznánk a GT-al és Kefaloniára esett a választásunk az asszonykámmal. A Hermes apt. 23 sz. szobájára esett a választásunk, mivel olvastuk a fórumban, hogy az utcafronti szobák kizárólag 3 személyre foglalhatók. Kérdezem, hogy az említett szobának az erkélye ugyan nyugat felé, ezáltal a sziget belseje felé, de más épület gátolja-é a kilátást? Nem szeretnénk a szomszéd ház falát nézni folyamatosan. :)