Én is örülök neki, hogy sikerült megoldanom..:D:D Remélem így is lesz..:D:D Mert hűvős szobában jobb az alvás is..:D:D
Köszi:) De ez nem azt jelenti ám, h addig nem hallasz felőlem..:D Majd nézd csak meg:)))
Üdv:István
Kedves István!
Bármi kérdésed lesz még addig,írj nyugottan

Minden jót nektek addig is!
üdv:Marcsi