(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-08 09:43:58
Krajcsir István írta ekkor: 2012-01-07 20:26:58
Én is örülök neki, hogy sikerült megoldanom..:D:D Remélem így is lesz..:D:D Mert hűvős szobában jobb az alvás is..:D:D Köszi:) De ez nem azt jelenti ám, h addig nem hallasz felőlem..:D Majd nézd csak meg:))) Üdv:István
Kedves István! Bármi kérdésed lesz még addig,írj nyugottan smile smile Minden jót nektek addig is! üdv:Marcsi
Krajcsir István Dátum: 2012-01-07 20:26:58
Én is örülök neki, hogy sikerült megoldanom..:D:D Remélem így is lesz..:D:D Mert hűvős szobában jobb az alvás is..:D:D Köszi:) De ez nem azt jelenti ám, h addig nem hallasz felőlem..:D Majd nézd csak meg:))) Üdv:István
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-07 17:56:37
Krajcsir István írta ekkor: 2012-01-07 14:23:47
Akkor látom nem csak én küzdöttem ezzel a problémával.. Köszi Miki:) Menet közben megtaláltam mit kell beírni..:D:D Természetesen köszönöm a segítséget..:))) Siker megvan a foglalásban.. Neked is kellemes hétvégét!! Üdv: István
Kedves István ! Örülök hogy sikerült a foglalás a fölöttem lévő szobában lesztek:) hűvös szoba nem lesz szüségetek klímára smile Júni végéig is minden jót nektek! smile üdv:Marcsi
Krajcsir István Dátum: 2012-01-07 14:23:47
Akkor látom nem csak én küzdöttem ezzel a problémával.. Köszi Miki:) Menet közben megtaláltam mit kell beírni..:D:D Természetesen köszönöm a segítséget..:))) Siker megvan a foglalásban.. Neked is kellemes hétvégét!! Üdv: István
Krajcsir István Dátum: 2012-01-07 14:21:16
Menet közben utána is olvastam a dolognak:))) Sikerült a foglalás..:D:D Megoldottam:D:D Hermes apartmanra esett a választás..:D 1 emelet 12. szoba... Remélem jól választottam..:))))) Június végén érkezünk.. Ha valami nem sikerülne akkor legrosszabb esetben ott a stornó... Remélem erre nem kerül sor:)) Üdv: István