Addigra már szinte ismerősként üdvözölhetem.
Az idő északon is jó már májusban. Ilyenkor télen viszont szakad az eső éjjel-nappal sokszor egy héten keresztül. Tapasztalatból tudom, hiszen 2011. február 6.-tól november 5.-ig kint voltam, 9 hónapig egyfolytában. A tél nem kellemes Görögországban.
Én is jó hétvégét kívánok! Gabi
Minden jót jó hétvégét önnek!
üdv:Marcsi
Gabi