(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-06 21:02:24
Selmeczi Lászlóné írta ekkor: 2012-01-06 19:44:59
Kedves Marcsi! Ehhez a nyaraláshoz én csak pozitívan tudok hozzá állni. De sosem lehet tudni. Én egy olyan meredek utcában lakom ahol ha fagy van, vagy hó, lehetetlen kocsival is felmenni. Sajnos itt nem nehéz elcsúszni, abból pedig törések lehetnek. De igyekszem vigyázni amennyire lehet, és remélem, hogy gyorsan tavasz lesz. Köszönöm, hogy mindig válaszol mindenre. Tényleg nagyon figyelmes. Üdvözlöm! smile Gabi
Kedves Gabi ! Én minden esetre szurkolok hogy minden sikerüljön smile még a barátnő is! Örülni fogok a találkozásnak! Üdvözlöm:Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-06 20:57:28
Dr. Györki Jánosné írta ekkor: 2012-01-06 18:35:29
Ked!ves Marcsi! Köszönöm kedves szavait, számoljuk a napokat. Üdv.Györki János
Kedves János smile ahogy én is smile
Selmeczi Lászlóné Dátum: 2012-01-06 19:51:42
Kedves Tóth Csaba! Drukkolok, hogy sikerüljön a szabadságukat úgy intézni, hogy minden összhangban legyen a terveikkel. Kellemes nyaralást kívánok Önöknek és a barátaiknak is! smile Gabi
Selmeczi Lászlóné Dátum: 2012-01-06 19:44:59
Kedves Marcsi! Ehhez a nyaraláshoz én csak pozitívan tudok hozzá állni. De sosem lehet tudni. Én egy olyan meredek utcában lakom ahol ha fagy van, vagy hó, lehetetlen kocsival is felmenni. Sajnos itt nem nehéz elcsúszni, abból pedig törések lehetnek. De igyekszem vigyázni amennyire lehet, és remélem, hogy gyorsan tavasz lesz. Köszönöm, hogy mindig válaszol mindenre. Tényleg nagyon figyelmes. Üdvözlöm! smile Gabi
Dr. Györki Jánosné Dátum: 2012-01-06 18:35:29
Ked!ves Marcsi! Köszönöm kedves szavait, számoljuk a napokat. Üdv.Györki János