Kedves Marcsi! Ehhez a nyaraláshoz én csak pozitívan tudok hozzá állni. De sosem lehet tudni. Én egy olyan meredek utcában lakom ahol ha fagy van, vagy hó, lehetetlen kocsival is felmenni. Sajnos itt nem nehéz elcsúszni, abból pedig törések lehetnek. De igyekszem vigyázni amennyire lehet, és remélem, hogy gyorsan tavasz lesz. Köszönöm, hogy mindig válaszol mindenre. Tényleg nagyon figyelmes. Üdvözlöm!

Gabi