Kedves Tóth Csaba! Én is ilyen csatangolós vagyok, ezért is megyek 2 hétre. Egy hét ugyanis semmire sem elég. Egyedül is szívesen barangolok bárhol Görögországban. Lehet, hogy tud jönni a barátnőm is, de ez még nem biztos. Én viszont már befizettem a teljes árat, így már semmi nem tarthat vissza. Kivéve valami csúnya baleset. Sajnos történ már velem ilyen egy héttel az utazás előtt. Ezért most nagyon vigyázok, nehogy megismétlődjön. Köszönöm még egyszer a hasznos felvilágosítását. Üdvözlöm Önöket! Gabi
Kedves Gabi!
Örülök, hogy tudtam egy kis segítséget nyújtani, higgye el ha már majd hazafelé jönnek a nyaralásból, teljesen el lesznek varászolva a szigettől!Mi is foglalnák már, de még egyeztettnünk kell a szabadságainkat és lehet, hogy jönne velünk egy baráti család is.Tehát igyekszünk minnél hamarabb egyeztettni és utána foglalni, hissz minnél hamarabb foglalunk, annál nyagyobb a kedvezmény, na és persze, a kinézet időpontra, a kinézet szobának is meg kellene lennie.