(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-01-06 16:18:06
Dr. Györki Jánosné írta ekkor: 2012-01-06 10:39:51
Kedves Marcsi! Igazad van, nem az erkélyek száma a lényeg, csak azt szeretnénk, hogy minden tökéletes legyen ezen az egyébként tökéletesnek tűnő szigeten. Lefoglaltam a Hermes 14-es szobát, májusban ott leszünk. Üdv. Györki János
Kedves János ! Nagyon örülök hogy sikerült lefoglalni az önök számára megfelelő szobát és hogy májusban találkozunk smile . Addig is minden jót kívánok önöknek! üdvözlöm:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-06 16:00:33
Krajcsir István írta ekkor: 2012-01-06 10:28:10
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a választ:) Igen ez igaz jobb előbb foglalni mert van miből válogatni még..:) Meglátjuk mi lesz.. Egyenlőre még egy kicsit várok..:D Aztán az is megeshet, h hamarosan foglalok.. Ezt majd a jövő hozza magával:) Ennek örülök, hogy az árak nem fognak változni!!! Persze én is erről az irodáról érdeklődtem:) Másik iroda jelenleg nem érdekel, mivel itt nézegetem a árakat:) Nem baj az.. Egyenlőre akkor legyen egy kis izelítő.. Aztán majd ha később úgy alakul akkor újra meglátogatom a szigetet:) Legalább lesz miért visszamenni:D Tavaly Zakynthos úgy sem igazan nyűgözött le.. És nem az irodával volt gond:) Maga a sziget nem annyira tetszett! De ez nem ide tartozik.. Remélem Kefalónia szebb sziget:)) Hát nekem most ez az egy hét fér bele a költségvetésbe..:D De szerintem ha 100% ide utazom akkor is sok szépek kapok majd.. Ez a cél, sok szépséget látni.. Apropó, ha már itt tartunk.. Szeretném megkérdezni, hogy a Hermes apartman 1. emelet 12,13,14-es szobája arra a hegyre néz amit itt olvashattam?:) Vannak esetleg olyan szobák amelyek a tengerre néznek?:) Erkélye minden szobának van? Ha jól olvastam a klíma használata nem ingyenes.. Jól olvastam? Üdv: István
Kedves István! Minden szigetnek meg van a maga szépsége,nekem és eddig minden vendégemnek nagyon tetszett Kefalonia de ezt csak akkor tudom bebizonyítani ha ellátogat a szigetemre smile . Minden korrekt a leírásban a szobákról,az északi fekvésű szobákban ritkán van szükség klímára amit a többi szobáknál külön a tulajnak kell majd fizetni de ezt természetesen mindenki maga dönti majd ott el. Minden szobának van erkélye természetesen. a 21 és 26-os szoba teraszáról is látni valamennyit a tengerből. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2012-01-06 15:23:53
Cseri-Pordán Nikoletta írta ekkor: 2012-01-06 09:29:39
Kedves Marcsi! Sok információt összegyűjtöttünk a szigetről és az idén Korfu, Lefakada és Szantorini után Kefalóniára esett a választásunk. A mai napon már le is foglaltuk a szállást. A Hermes apartman szobáinak felszereltségével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mindegyik szobában található mikrohullámú sütő és széf? Üdv. Niki
Kedves Niki! Nagyon örülök hogy a sok szép sziget látogatása után Kefaloniát is végre megcsodáljátok smile Minden szoba el van látva mikroval és széffel,konyhával egyaránt.Bármi érdekel még ,szivesen válaszolok kérdezz bátran smile üdv:Marcsi
Tóth Csaba Dátum: 2012-01-06 14:11:49
Selmeczi Lászlóné írta ekkor: 2012-01-05 18:40:03
Kedves Tóth Csaba! Én is ilyen csatangolós vagyok, ezért is megyek 2 hétre. Egy hét ugyanis semmire sem elég. Egyedül is szívesen barangolok bárhol Görögországban. Lehet, hogy tud jönni a barátnőm is, de ez még nem biztos. Én viszont már befizettem a teljes árat, így már semmi nem tarthat vissza. Kivéve valami csúnya baleset. Sajnos történ már velem ilyen egy héttel az utazás előtt. Ezért most nagyon vigyázok, nehogy megismétlődjön. Köszönöm még egyszer a hasznos felvilágosítását. Üdvözlöm Önöket! Gabi
Kedves Gabi! Örülök, hogy tudtam egy kis segítséget nyújtani, higgye el ha már majd hazafelé jönnek a nyaralásból, teljesen el lesznek varászolva a szigettől!Mi is foglalnák már, de még egyeztettnünk kell a szabadságainkat és lehet, hogy jönne velünk egy baráti család is.Tehát igyekszünk minnél hamarabb egyeztettni és utána foglalni, hissz minnél hamarabb foglalunk, annál nyagyobb a kedvezmény, na és persze, a kinézet időpontra, a kinézet szobának is meg kellene lennie.
Tóth Csaba Dátum: 2012-01-06 14:09:16
Selmeczi Lászlóné írta ekkor: 2012-01-05 18:40:03
Kedves Tóth Csaba! Én is ilyen csatangolós vagyok, ezért is megyek 2 hétre. Egy hét ugyanis semmire sem elég. Egyedül is szívesen barangolok bárhol Görögországban. Lehet, hogy tud jönni a barátnőm is, de ez még nem biztos. Én viszont már befizettem a teljes árat, így már semmi nem tarthat vissza. Kivéve valami csúnya baleset. Sajnos történ már velem ilyen egy héttel az utazás előtt. Ezért most nagyon vigyázok, nehogy megismétlődjön. Köszönöm még egyszer a hasznos felvilágosítását. Üdvözlöm Önöket! Gabi
Kedves Gabi! Örülök, hogy tudtam egy kis segítséget nyújtani, higgye el ha már majd hazafelé jönnek a nyaralásból, teljesen el lesznek varászolva a szigettől!Mi is foglalnák már, de még egyeztettnünk kell a szabadságainkat és lehet, hogy jönne velünk egy baráti család is.Tehát igyekszünk minnél hamarabb egyeztettni és utána foglalni, hissz minnél hamarabb foglalunk, annál nyagyobb a kedvezmény, na és persze, a kinézet időpontra, a kinézet szobának is meg kellene lennie.