Kedves Tóth Csaba! Én is ilyen csatangolós vagyok, ezért is megyek 2 hétre. Egy hét ugyanis semmire sem elég. Egyedül is szívesen barangolok bárhol Görögországban. Lehet, hogy tud jönni a barátnőm is, de ez még nem biztos. Én viszont már befizettem a teljes árat, így már semmi nem tarthat vissza. Kivéve valami csúnya baleset. Sajnos történ már velem ilyen egy héttel az utazás előtt. Ezért most nagyon vigyázok, nehogy megismétlődjön. Köszönöm még egyszer a hasznos felvilágosítását. Üdvözlöm Önöket! Gabi
Kedves Gabi!
Csak pozitívan szabad hozzáálni mindenhez miért történne bármi is ami megakadályozná az útját! Bízunk benne hogy a barátnőnek is sikerül eljutni önnel ,de egyedül sem lehet unatkozni ez biztos!

Minden jót a találkozásunkig,ha bármi érdekli még nagyon szivesen válaszolok..

Üdvözlöm:Marcsi