Kedves Marcsi!
Első turnusban mennénk 2 hétre. Mi a véleményed a fsz.3. szobáról? A rajzon kisebbnek látszik a többinél. Szeretnénk csöndes helyet. Az emeleti hátsó szobák teraszáról mit látni? Köszönöm előre is. Ui: biztos már százan megkérdezték, de pont erre nem találtam semmi. Üdv.Györki János
Kedves János!
Csendes nyugati fekvésű hűvös szoba terasszal a szomszédságomban. :) Az első és hátsó emeleti szobák is csöndesek szintén nyugati fekvésűek egy füves telekre néznek viszont az Ainos hegyet is látni a teraszról főleg a 23-asból..nyugodtan kérdezzenek bármi érdekli önöket.Gondolom észre vette hogy még ha századszorra is kérdezik meg a dolgokat akkor is mindenkinek személyesen válaszolok.,szivesen teszem

Szeretettel várom önöket!
üdvözlöm:Marcsi