Sziasztok! Én is attól tartok, hogy a víz hirtelen mélyül. Mindenhol ezt olvasni. Sajnos én sem vagyok jó úszó, és félek a mélyben. Végignéztem a képeket, és akkor tűnt csak fel igazán, hogy mindenki a parton napozik. A vízben szinte senki nincs egyik képen sem. Ez bizony félelmetes. Tájékoztasson valaki, aki már nyaralt Szkálán, hogy mennyire komoly a dolog. Várom a válaszokat. Gabii
Kedves Gabi!Mi 2-hetett voltunk Kefalónián egyénileg- autóval, és ezért nem értem miért riogatják önöket a hirtelen mélyülő tengerrel? Valóban van olyan hely Skálában, ami 5-6 lépés után mélyül, de van olyan is,hogy 2-3-méter után, nagyon hosszú és tiszta Skála tengerpartja, és változatos mélyülésű! Skála tengerpartjáról át lehet sétálni a Mounda Beach-re kb.15-perc séta, itt akár 10-15-méterre is be lehet gyalogolni a tengerbe, a vize meleg és aranytiszta, homokos. Mi nem voltunk otthonülősek, minden nap máshová mentünk, ebben nagy segítségünkre volt mindíg az idegenvezetők "gyöngye" MARCSI, hihetetlenek fog tünni, de 2-hét alatt kb.8-9 száz kilométert csatangoltunk a szigeten, szebbnél-szebb helyeken voltunk, és még így sem láttunk mindent. Higgye el, ezen a szigeten nem fog csalódni, sem a tengerben, sem a látnivalókban, na és persze MARCSIBAN sem! Ha van kérdése szívesen válaszolok!