Sziasztok! Én is attól tartok, hogy a víz hirtelen mélyül. Mindenhol ezt olvasni. Sajnos én sem vagyok jó úszó, és félek a mélyben. Végignéztem a képeket, és akkor tűnt csak fel igazán, hogy mindenki a parton napozik. A vízben szinte senki nincs egyik képen sem. Ez bizony félelmetes. Tájékoztasson valaki, aki már nyaralt Szkálán, hogy mennyire komoly a dolog. Várom a válaszokat. Gabii
Kedves Gabi!
Már májustól úsznak a vendégeim a tengerben beleértve jómagam is

.Amint leérek május első napjaiban fogok föltenni képeket úszó pancsoló vendégekről a Skala tengerpartjáról! Addig viszont nem győzöm bizonygatni semmi félni való nincs,4-5 lépésnél kezd lassan mélyülni és mindenki megtalálja az örömét és szépségét a partunkban,a gyerekesek és az úszni nem tudók is egyaránt!
Tisztelettel:Marcsi.id.vez