Kedves Marcsi!
Idén Kefalóniára szeretnénk utazni, sok mindent olvastam már, a Hermes apartmanba mennénk. Két kérdésem lenne: az egyik hozzászólásodban ajánlottad a hermes 27-es szobát két főre, ami tengerre néző, de most azt látom az alaprajznál, hogy 3 fő gyerek lehet, de csak
3 főre foglalható.
A másik: a fakultatív kirándulások milyen napokra esnek?
Köszönöm válaszodat előre is: Krisztina