(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-12-29 15:47:36
Mészáros Márta írta ekkor: 2011-12-25 16:01:06
Azután szeretnék érdeklődni,hogy az egyéni utazóknak parkolási lehetőség van-e?Az apartmannak van udvara esetleg?
Kedves Márta ! Az apartmanok körül bárhol lehet parkolni,nincs semmi ok az aggodalomra , nem fenyegeti veszély a kint parkoló járműveket sem!:) Szeretettel várom önöket ,addig is minden jót. Marcsi smile
Felföldi Attila Dátum: 2011-12-28 22:38:18
Szervusz Károly!Ha megengeded, én válaszolok. Mi reggel 8-kor szálltunk fel Békéscsabán. Szegeden átszálltunk, majd irány a magyar-szerb határ. Alig másfél óra alatt át is értünk rajta. smile Ezután gyorsan telt az idő. Kb. éjfél körül már át is léptük a macedón-görög határt. Ha hajnalban nem állít meg minket egy kisebb erdőtűz smile , akkor a reggeli kompot el is érjük.(Egyik utastársunk humorosan megjegyezte: "Tűzön vízen keresztül jutottunk ide) Viszont így kényelmesen ki tudtuk nyújtóztatni elgémberedett végtagjainkat a 3 órás állásban. smile A 11 órás kompot kényelmesen elértük. Végül Dél körül érkeztünk meg Kefalóniára. Ezek a nagy Setrák szerintem kényelmesek, pedig én 180 cm magas vagyok. A sofőrök oda és vissza is nagyon jók voltak, külön tetszett a humoros hozzáállásuk a nem vért helyzetekhez. Kefalónia nagyon szép, Marcsi végtelenül segítőkész és rendkívül felkészült. Szerintem itt is jól fogjátok magatok érezni. Kellemes készülődést, és békés, boldog új évet.
Szűcs Károly Dátum: 2011-12-28 21:57:04
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy hány óra az út oda? Tavaly Sarti-n nyaraltunk, isteni volt!
Jakab Miklós Dátum: 2011-12-26 10:42:52
Jakab Miklós írta ekkor: 2011-12-26 08:32:58
Szia Marcsi! Holnap megyünk a párommal befizetni a Grandnál a nyaralást! Agusztus 8.és irány Kefalonia! smile
Bocs,elnéztem Augusztus 11 és irány Kefalonia! smile
Jakab Miklós Dátum: 2011-12-26 08:32:58
Szia Marcsi! Holnap megyünk a párommal befizetni a Grandnál a nyaralást! Agusztus 8.és irány Kefalonia! smile