(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Felföldi Attila Dátum: 2011-12-08 21:05:18
Mikor lesz már új katalógus? smile Már fizetném az utat! smile Ha kell, zsíros deszkán élek addig, csak kijussak megint! smile smile smile Kezdem egyre jobban utálni a telet. smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-11-28 20:26:10
Gallyas Anita írta ekkor: 2011-11-23 16:44:33
Szia Marcsi!:) megtaláltalak! már nézegetem az onlines foglalásokat! visszamegyünk mert hajókázni akarunk Veled!és mert megszerettünk!:)puszi any és béca
Szia Anita! smile Szeretettel várlak benneteket,már én is nagyon várom a tavaszt és a májust hogy ujra a szigeten lehessek:) és együtt hajózhassunk:)mill.puszi nektek :Marcsi smile
Gallyas Anita Dátum: 2011-11-23 16:44:33
Szia Marcsi!:) megtaláltalak! már nézegetem az onlines foglalásokat! visszamegyünk mert hajókázni akarunk Veled!és mert megszerettünk!:)puszi any és béca
Grand Marcsi Dátum: 2011-11-02 22:21:56
Kedves Imre! A renieri szállásunk 22-23-as szobáját javasolnám...érdemes neten is megnézni hogy megfelel-e számotokra is.. smile üdv:Marcsi
Böőr Imre Dátum: 2011-10-31 19:20:35
Szia, 2012 nyarán szeretnénk 5-en (2 felnőtt + 2 felnőttkorú +1 gyermekkorú családtag) Kefalonián eltölteni egy hetet. Melyik apartmant javasolnád? Üdv: Imre