Már fizetném az utat!
Ha kell, zsíros deszkán élek addig, csak kijussak megint!
Kezdem egyre jobban utálni a telet.
Szeretettel várlak benneteket,már én is nagyon várom a tavaszt és a májust hogy ujra a szigeten lehessek:) és együtt hajózhassunk:)mill.puszi nektek :Marcsi
üdv:Marcsi