(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Mészáros Márta Dátum: 2011-12-25 16:01:06
Azután szeretnék érdeklődni,hogy az egyéni utazóknak parkolási lehetőség van-e?Az apartmannak van udvara esetleg?
Grand Marcsi Dátum: 2011-12-16 13:53:52
A közelgő ünnepek alkalmával Kellemes Ünnepeket és eredményben gazdag Boldog új évet kívánok minden régi és leendő Kefaloniai vendégemnek! Szeretettel várok mindenki erre a gyönyörű szigetre az új esztendőben is ! smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-12-11 18:50:20
Kenderesi Tímea írta ekkor: 2011-12-10 09:44:57
Kedves Marcsi! Jövőre Kefalonia lesz az uticélunk a párommal.Olvastam, a fórumon, hogy van egy magyar pap a fővárosban. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen anyagi vonzata lenne egy egyházi esküvőnek a szigeten? Válaszodat előre is köszönöm! Timi
Kedves Tímea ! Kérlek a [email protected] írj nekem ott lelevelezzük a részleteket. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-12-11 18:47:40
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-12-08 21:05:18
Mikor lesz már új katalógus? smile Már fizetném az utat! smile Ha kell, zsíros deszkán élek addig, csak kijussak megint! smile smile smile Kezdem egyre jobban utálni a telet. smile
Kedves Attila! Január elején már az irodákban lesz az új katalógusunk smile de onlinon is lehet majd foglalni ... Mindenkit nagyon várok jövőre is :) kitartás ...már én is alig várom hogy ujra nyár legyen smile Addig is Minden jót és Kellemes Ünnepeket kívánok nektek! üdv:Marcsi smile
Kenderesi Tímea Dátum: 2011-12-10 09:44:57
Kedves Marcsi! Jövőre Kefalonia lesz az uticélunk a párommal.Olvastam, a fórumon, hogy van egy magyar pap a fővárosban. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen anyagi vonzata lenne egy egyházi esküvőnek a szigeten? Válaszodat előre is köszönöm! Timi