Már fizetném az utat!
Ha kell, zsíros deszkán élek addig, csak kijussak megint!
Kezdem egyre jobban utálni a telet.
de onlinon is lehet majd foglalni ...
Mindenkit nagyon várok jövőre is :)
kitartás ...már én is alig várom hogy ujra nyár legyen
Addig is Minden jót és Kellemes Ünnepeket kívánok nektek!
üdv:Marcsi