(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-10-31 12:42:29
Kun György írta ekkor: 2011-10-25 21:41:18
Szia, Marcsii ! Nemsokára küldjük!!! Jövőre ,Veled, Ugyanott ! :-))))))))))))))
Köszönöm a képeket smile Akkor jövőre is várlak nagyon benneteket!puszi:) Marcsi smile
Kun György Dátum: 2011-10-25 21:41:18
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-10-25 18:42:14
Kedves György smile [email protected]árom a képeket:)és előre is köszönöm smile üdv:Marcsi
Szia, Marcsii ! Nemsokára küldjük!!! Jövőre ,Veled, Ugyanott ! :-))))))))))))))
Grand Marcsi Dátum: 2011-10-25 18:42:14
Kedves György smile [email protected]árom a képeket:)és előre is köszönöm smile üdv:Marcsi
Kun György Dátum: 2011-10-16 20:46:27
Szia,Marcsi! Tudnál küldeni egy mailcímet,ahova pár kép mehet? Köszi!
Tóth Csaba Dátum: 2011-10-04 09:21:31
Sándorné írta ekkor: 2011-09-28 11:21:47
Kedves Tóth Csaba!Vissza olvasva a fórumot,látom hogy július elején írtad a Marcsinak hogy Londonból csatlakozna hozzátok az egyik rokonotok.Ha esetleg olvasod még a fórumot,akkor szeretném megkérdezni hogy le e tudnád írni nekem e-mail -on hogy hogyan oldotta meg Londonból az utazást,mert nekünk is kellene jövőre.Meg tudtátok oldani a pótágyat?Köszönöm előre is [email protected]
Kedves Sándorné, picit módosítanám a válaszom, mivel Marcsinak igaza van ,tehát a mi foglalási időszakunkban már nem volt szabad pótágyazható szoba és ezért nem sikerült foglalnunk a Londoni rokonunknak. Tanulság: időben kell gondolkodni és cselekedni!