Kedves Tóth Csaba!Vissza olvasva a fórumot,látom hogy július elején írtad a Marcsinak hogy Londonból csatlakozna hozzátok az egyik rokonotok.Ha esetleg olvasod még a fórumot,akkor szeretném megkérdezni hogy le e tudnád írni nekem e-mail -on hogy hogyan oldotta meg Londonból az utazást,mert nekünk is kellene jövőre.Meg tudtátok oldani a pótágyat?Köszönöm előre is
[email protected]
Kedves Sándorné, picit módosítanám a válaszom, mivel Marcsinak igaza van ,tehát a mi foglalási időszakunkban már nem volt szabad pótágyazható szoba és ezért nem sikerült foglalnunk a Londoni rokonunknak. Tanulság: időben kell gondolkodni és cselekedni!