(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-10-03 06:26:20
Tesókám super pasi vagy hogy ilyenre is gondoltál...nagyon örül neki mindenki szerintem:) köszi ...puszi Marcsi smile
Felföldi Attila Dátum: 2011-10-02 19:04:11
Egy kis közlemény! Aki augusztus 31-én részt vett az Enos csúcsra vezető túrán, annak itt egy link, amin megnézheti és esetleg le is töltheti, hogy neki is meglegyen. Nem vagyok profi videós, ezt nézzétek el nekem. smile Te is Tesókám! smile Tehát a link: http://www.4shared.com/folder/_SfRJQkN/Enos_videok.html
Grand Marcsi Dátum: 2011-10-02 07:12:02
Sacika te is benne vagy a jövő évi tervben smile puszi neked:Marcsi
Saci Illésné Dátum: 2011-10-01 21:57:24
Sziasztok! Megnyugtató azt olvasni, hogy már a jövő évet tervezitek....
Grand Marcsi Dátum: 2011-10-01 14:40:11
Sándorné írta ekkor: 2011-09-28 11:21:47
Kedves Tóth Csaba!Vissza olvasva a fórumot,látom hogy július elején írtad a Marcsinak hogy Londonból csatlakozna hozzátok az egyik rokonotok.Ha esetleg olvasod még a fórumot,akkor szeretném megkérdezni hogy le e tudnád írni nekem e-mail -on hogy hogyan oldotta meg Londonból az utazást,mert nekünk is kellene jövőre.Meg tudtátok oldani a pótágyat?Köszönöm előre is [email protected]
Kedves Sándorné! Pótágyazható szobáink a Hermes házban a 6,17,27-es szobák..időben lefoglalva nincs akadály a lefoglalásában.Bérelt autót tudok a reptérre küldeni..minden megoldható:)akkor majd jövőre! üdv:Marcsi smile