(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kullainé Kurucz Katalin Dátum: 2011-09-26 16:35:35
Szia Marcsi !Írtam Neked a kefalonia@grandtours e-mail címre! Előre is hálás köszönet Neked a segítségedért ! Üdv:Kata
Sándorné Dátum: 2011-09-26 08:57:03
Megkérdezhetem tőled hogy melyik apartmanba voltatok,és hogy mit jelent hogy igen meleg.Mi ebben az időben Nei Porin voltunk és el viselhető volt!Egy kis véleményt kérhetnék tőled is?
Doba Árpád Dátum: 2011-09-26 08:42:57
Szia. Szerintem az hogy milyen busszal mentek az attól függ, hogy hányan utaznak azon a héten arra a helyre. Mi idén augusztus végén voltunk és igen jó meleg volt smile
Sándorné Dátum: 2011-09-26 08:39:33
Szia Marcsi!most míg kint vagy szeretnék egy pár kérdést feltenni.Már a jövő évi nyaralást tervezem és nagyon úgy néz ki hogy Kefalonia lesz a cél.Kérdésem:Hermes apartmant nagyon ajánlották,egy 2 fős és egy 3 fős szoba kellene tengerre néző melyik számozású az ilyen,busszal mennénk,emeletes vagy szimpla jár,/ez csak azért kérdem mert az idén utaztunk mind a kettővel és az emeletes nagyon kényelmes volt/,Kb mennyi idő alatt értek le az idén a buszok.Fiatalabb korosztálynak is van lehetősége kulturáltan szórakozni?Egyáltalán milyen lehetőség van?Augusztus legvégén nagyon meleg van?Válaszod előre is köszönöm,további jó munkát!!!
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-23 17:26:00
Még mindíg nagyon meleg van Kefalonián és 37 fok smile Mindenkit várok szeretettel! Marcsi smile