Szia Marcsi!most míg kint vagy szeretnék egy pár kérdést feltenni.Már a jövő évi nyaralást tervezem és nagyon úgy néz ki hogy Kefalonia lesz a cél.Kérdésem:Hermes apartmant nagyon ajánlották,egy 2 fős és egy 3 fős szoba kellene tengerre néző melyik számozású az ilyen,busszal mennénk,emeletes vagy szimpla jár,/ez csak azért kérdem mert az idén utaztunk mind a kettővel és az emeletes nagyon kényelmes volt/,Kb mennyi idő alatt értek le az idén a buszok.Fiatalabb korosztálynak is van lehetősége kulturáltan szórakozni?Egyáltalán milyen lehetőség van?Augusztus legvégén nagyon meleg van?Válaszod előre is köszönöm,további jó munkát!!!