Akkor jövőre ujra találkozunk Árpi ????
Sajnos jövőre biztos nem, mert más földrész a cél, + a lányunkat is meglátogatjuk egy ködösebb szigetországban, ami sajna kizárja, hogy még egy görög szigetet is belekomponáljunk, mert a Katámnak is véges a szabija (+pénztárca). De hogy nem utoljára voltunk Kefallonián, az tuti. Meg azért még egyszer csak kimennénk egy jókora fogás reményében a tengerre, ha úgy adódik