(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-09-22 18:34:40
Kedves Andrea! Nagyon kellemes a víz és október végéig ilyen is marad smile 3-4 lépés után mélyül a víz de nem hirten ! Jó utat nektek! üdv:Marcsi
Kun György Dátum: 2011-09-22 12:11:55
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-09-21 13:14:01
Sajnos jövőre biztos nem, mert más földrész a cél, + a lányunkat is meglátogatjuk egy ködösebb szigetországban, ami sajna kizárja, hogy még egy görög szigetet is belekomponáljunk, mert a Katámnak is véges a szabija (+pénztárca). De hogy nem utoljára voltunk Kefallonián, az tuti. Meg azért még egyszer csak kimennénk egy jókora fogás reményében a tengerre, ha úgy adódik smile
Szervusz Árpád! Szeretnélek megkérdezni, hogy milyen típusú fényképezőgéppel készíted a csodálatos képeidet? Ez tükörreflexes készűlék? Milyet ajánlasz egy általános,de jó minőséget kívánó turistafotózáshoz? Választ előre is köszi!
Molnár Andrea Dátum: 2011-09-22 09:26:16
Kedves Grandmarcsi ! Érdeklődni szeretnék, hogy Skalanál a tenger mennyire mélyül gyorsan, mivel felmerült, hogy most október 01-től utaznánk oda. Most mennyire kellemes a víz fürdeni?
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-22 07:25:40
Bármerre is mentek érezzétek nagyon jól magatokat...a viszontlátás reményében .mill.puszi nektek minden jót :Marcsi smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-09-21 13:14:01
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-09-19 18:55:14
Akkor jövőre ujra találkozunk Árpi ???? smile
Sajnos jövőre biztos nem, mert más földrész a cél, + a lányunkat is meglátogatjuk egy ködösebb szigetországban, ami sajna kizárja, hogy még egy görög szigetet is belekomponáljunk, mert a Katámnak is véges a szabija (+pénztárca). De hogy nem utoljára voltunk Kefallonián, az tuti. Meg azért még egyszer csak kimennénk egy jókora fogás reményében a tengerre, ha úgy adódik smile