(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-09-21 11:11:10
Kun György írta ekkor: 2011-09-20 19:57:34
Köszönöm a választ, így könyebb lesz tervezni! További szép estét!
Kedves György..nyugodtan kérdezz még ha valami érdekel...szívesen válaszolok..Minden jót neked.. üdv:Marcsi smile
Kun György Dátum: 2011-09-20 19:57:34
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-09-20 12:57:51
Kedves György! Szerdán hajózunk át Zakynthosra és pénteken Ithakára. üdv:Marcsi
Köszönöm a választ, így könyebb lesz tervezni! További szép estét!
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-20 12:57:51
Kun György írta ekkor: 2011-09-20 09:05:02
Szia,Marcsi! Szeretnék még egyet kérdezni: Mely napokon van a Zakinthos-i és az Ithaka-i szigetkirándulás? Köszi a választ előre is! Gyuri
Kedves György! Szerdán hajózunk át Zakynthosra és pénteken Ithakára. üdv:Marcsi
Kun György Dátum: 2011-09-20 09:05:02
Szia,Marcsi! Szeretnék még egyet kérdezni: Mely napokon van a Zakinthos-i és az Ithaka-i szigetkirándulás? Köszi a választ előre is! Gyuri
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-20 08:46:56
Szia Attila smile Várlak szeretettel jövőre is,minden jót neked is! smile üdv:Marcsi