(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Pintér Attila Dátum: 2011-09-20 00:28:07
Ja, ide hamarosan az összes képet fel fogom tenni napokra bontva, 2 már megvan: https://picasaweb.google.com/115611173033598220622
Pintér Attila Dátum: 2011-09-20 00:07:33
Szia Marcsi! Tegnap érkeztem haza Skaláról és máris nagyon hiányzik!! Ráadásul itthon hideg is van smile Nagyon szép a sziget, 1 hét sajnos kevés rá.. de azért próbáltam minél többet felfedezni belőle, s bár így pörgősre sikerült a hét, de nem bántam meg. Köszönöm neked is a segítséget, ja és hogy VISSZAJÖTTETEK ÉRTEM, és így nem maradtam le a csodálatos hegyi túráról... Remélem jövőre ismét visszatérhetek.. smile Még 1* köszi mindent.. smile további sok sikert kívánok a munkádhoz!!
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-19 18:55:14
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-09-19 15:58:04
Basszus - olyan régen volt júni eleje, mintha legalábbis tavaly lettünk volna Skalán smile
Akkor jövőre ujra találkozunk Árpi ???? smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-09-19 15:58:04
Basszus - olyan régen volt júni eleje, mintha legalábbis tavaly lettünk volna Skalán smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-18 15:40:27
írta ekkor: 2011-09-18 13:54:22
Szia Marcsi! Végül Korfura megyünk, de ígérjük, jövőre, nálad, Kefalonián! smile Jövőre volt Korfu betervezve, így cseréltünk, és nálad majd az első házassági évfordulónkat ünnepeljük smile Jó munkát, és türelmes, kedves, érdeklődő utasokat neked a hátralévő turnusokra! Szia: Adrienn smile
Szia Adrienn! Legyetek nagyon boldogok smile Akkor jövőre találkozunk! üdv:Marcsi