Nagyon szép a sziget, 1 hét sajnos kevés rá.. de azért próbáltam minél többet felfedezni belőle, s bár így pörgősre sikerült a hét, de nem bántam meg. Köszönöm neked is a segítséget, ja és hogy VISSZAJÖTTETEK ÉRTEM, és így nem maradtam le a csodálatos hegyi túráról... Remélem jövőre ismét visszatérhetek..
Még 1* köszi mindent..
további sok sikert kívánok a munkádhoz!!
Jövőre volt Korfu betervezve, így cseréltünk, és nálad majd az első házassági évfordulónkat ünnepeljük
Jó munkát, és türelmes, kedves, érdeklődő utasokat neked a hátralévő turnusokra!
Szia: Adrienn
Akkor jövőre találkozunk!
üdv:Marcsi