(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-09-18 13:54:22
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-09-14 21:15:48
Kedves Adrienn! Bárhová is mentek érezzétek majd jól magatokat! Majd ha jöttök Kefaloniára szeretettel várlak benneteket smile Üdv:Marcsi
Szia Marcsi! Végül Korfura megyünk, de ígérjük, jövőre, nálad, Kefalonián! smile Jövőre volt Korfu betervezve, így cseréltünk, és nálad majd az első házassági évfordulónkat ünnepeljük smile Jó munkát, és türelmes, kedves, érdeklődő utasokat neked a hátralévő turnusokra! Szia: Adrienn smile
Kun György Dátum: 2011-09-18 11:49:01
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-09-18 10:01:44
Keedves György! Csak euroban lehet fizetni...a szigeten még a forintot sem ismerik smile üdv:Marcsi
Na jóó ! Legyen akkor Ajjróó! smile Szép napot Neked! Gyuri.
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-18 10:01:44
Kun György írta ekkor: 2011-09-17 17:07:28
Kedves Marcsi! Szeretnélek kérdezni, hogy a sziget - túra árát Nálad forintban is be lehet fizetni? Választ előre is köszi!
Keedves György! Csak euroban lehet fizetni...a szigeten még a forintot sem ismerik smile üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-18 10:00:13
Kovács Kornélia írta ekkor: 2011-09-17 14:35:14
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Már alig várom az indulást, remélem a hosszú utazást is birni fogjuk!
Szép tályakon utaztok keresztül smile nem lessz gond! jó utat! üdv:Marcsi
Kun György Dátum: 2011-09-17 17:07:28
Kedves Marcsi! Szeretnélek kérdezni, hogy a sziget - túra árát Nálad forintban is be lehet fizetni? Választ előre is köszi!