(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kovács Kornélia Dátum: 2011-09-17 14:35:14
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Már alig várom az indulást, remélem a hosszú utazást is birni fogjuk!
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-16 20:19:30
Kovács Kornélia írta ekkor: 2011-09-15 18:47:51
Még két kérdés: Mennyi pénzt érdemes vinni ésszerűen, illetve van-e lehetőség a környékbeli helyeken bankkártyás fizetésre?
Kedves Kornélia! 90 %-ban mindenhol lehet bankkártyával fizetni csak előtte mutatni kell hogy milyen kártyával rendelkezik...de vannak banautómaták is... igaza van Attilának ..a sok pénzből haza lehet vinni de ha valamit a pénz szűke miatt nem vehet meg...az rossz érzés.. Üdv:Marcsi
Felföldi Attila Dátum: 2011-09-16 12:24:07
Kovács Kornélia írta ekkor: 2011-09-15 18:47:51
Még két kérdés: Mennyi pénzt érdemes vinni ésszerűen, illetve van-e lehetőség a környékbeli helyeken bankkártyás fizetésre?
Kedves Kornélia! Megint csak saját tapasztalatot írok. Egy javaslat! Minél többet, elvégre nyaralnak. Ne sajnáljanak maguktól semmit. Mi kb. 550 eurót vittünk egy hétre, kettőnknek. Nem ráztuk a rongyot, de nem is szűkölködtünk. Minden este beültünk valahova, és a fakultatívok is ebből mentek. Persze az önök igényei eltérhetnek, és nyilván többször ennyit is el lehet költeni. smile Az önök döntése.Bank automata is van. A boltokban is láttam. Azt hiszem Maestro típusú biztosan volt. De ha Marcsit is megkérdezi, Ő jobban tud erre válaszolni. Remélem segítettem a döntésben. Attila
Kovács Kornélia Dátum: 2011-09-15 18:47:51
Még két kérdés: Mennyi pénzt érdemes vinni ésszerűen, illetve van-e lehetőség a környékbeli helyeken bankkártyás fizetésre?
Saci Illésné Dátum: 2011-09-14 22:17:59
Igen! Ezeket mind látni kell ....... smile