Kedves Kornélia! Attól függ, mire vágyik. Mi három fakultatívon vettünk részt. A zakynthosi hajótúra, az Ainos csúcsra vezető túra, és az ithakai hajótúra. Mind három óriási élmény volt számunkra. Nyílt vízi fürdőzés, csodálatos tájak, festői falvak, 1600 m magasan túra a felhők felett... Utólag csak azt sajnálom, hogy a sziget túrára nem mentünk el, mert így kihagytuk a Myrthos partot, Argostolit, a barlangokat és a festői Assos falucskát.

De majd legközelebb!!! Én azt javaslom, amennyire a büdzséjük engedi, minél több fakultatívon vegyenek részt. Nem fognak unatkozni, mert a prospektus igazat ír: "Szinte minden méteren láthatunk valami szépet, és érdekeset, amit fotózhatunk." Én csak tudom! Voltam ott!

Üdv: Attila