Szia Adrienn!
A hermes 26-ból kicsit oldalról ugyan de látjátok a napfelkeltét

.Már csak ezt látom szabadnak...de nem szabad elkeseredned majd a partról fotózod maximum a napfelkeltét....ez nem ronthatja el a nászutatokat!
puszi:Marcsi
Szia Marcsi!
Köszönöm a válaszodat, és a segítségedet is. Úgy tűnik, hogy végül Korfun fogunk kikötni, ezt tudta még felajánlani az iroda, holnap megyünk még egyeztetni. De az tuti, hogy akkor jövőre találkozunk veled kint Kefalonián

Csak annyira elkezdtünk már tervezgetni, hogy melyik fakultatívra megyünk, milyen lesz, stb., hogy nehéz váltani, de megfogadva egyik leendő utastársunk, Gábor ötletét, minden évben másol évfordulózunk, így akkor bizti, hogy Kefalonia a cél

Köszönjük ismételten a sok segítséget, így ismeretlenűl is: Adrienn