Szia Marcsi!
Most hívtak az irodából, hogy okt.8-án, már mégsem indul turnus, helyette mehetnénk okt.1-től, ami nem lenne gond, de mi ahhoz ragaszkodnánk, hogy az erkélyről lehessen látni a tengert, ilyen lett volna a Hermesben a II/27, de az foglalt már. Te, mivel ott vagy, meg tudnád mondani, hogy melyik apartman lenne esetleg, valamennyire megfelelő nekünk? A három házból, innen nen derül ki, hogy melyik lenne jó. Semmi más igényünk nincs, csak ez lenne, mégiscsak nászút.....

Annyira beleéltük már magunkat, majdnem, hogy centit vágunk, vágtunk....