(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Mógor Zoltán Dátum: 2011-09-13 14:53:21
Szia Marcsi! Utazás-tervezgetésben vagyunk, Sarti vagy Kefalonia... Sartin már többször jártunk (nálad is), imádunk robogózgatva felderíeni gyönyörű helyeket. Hasonlóra készülünk idén is. Segíts dönteni!! Mi a helyzet Kefalonián robogó ügyben? Érdekelne a bérlés ára több napra, hogy egyáltalán érdemes-e, vagy kizárólag autóval lehet eljutni oda, ahol azok a gyönyörű képek készültek?? Valamiféle összehasonlítást kaphatunk jobb/rosszabb alapon? Minden infót köszönettel veszünk, és egy apró, ám igen meghatározó megjegyzés: árérzékeny pénztárcával vágunk neki utunknak, ilyen szempontból is terelgess bennünket valamelyik uticél felé! Előre is köszönöm a reakciókat!
Dátum: 2011-09-13 10:21:42
Köszi a választ, előre is. Adrienn (bocsi ezt lehagytam az előbb)
Dátum: 2011-09-13 10:21:06
Szia Marcsi! Most hívtak az irodából, hogy okt.8-án, már mégsem indul turnus, helyette mehetnénk okt.1-től, ami nem lenne gond, de mi ahhoz ragaszkodnánk, hogy az erkélyről lehessen látni a tengert, ilyen lett volna a Hermesben a II/27, de az foglalt már. Te, mivel ott vagy, meg tudnád mondani, hogy melyik apartman lenne esetleg, valamennyire megfelelő nekünk? A három házból, innen nen derül ki, hogy melyik lenne jó. Semmi más igényünk nincs, csak ez lenne, mégiscsak nászút..... smile Annyira beleéltük már magunkat, majdnem, hogy centit vágunk, vágtunk.... smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-09-12 21:02:43
Nagy Katalin írta ekkor: 2011-09-11 20:49:30
Szia Marcsi!Elküldtem az e-mailt(Kata)
ok.reggel válaszolok! smile
Nagy Katalin Dátum: 2011-09-11 20:49:30
Szia Marcsi!Elküldtem az e-mailt(Kata)