(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-08-31 21:28:52
írta ekkor: 2011-08-31 19:38:42
Kedves Marcsi! Viki vagyok ( Miskolcon a kiwiben dolgozok) Tavaly Kefalonián nyaraltunk párommal, ott kérte meg a kezem és megígértük neked, hogy küldünk képeket az esküvő után. De sajna nem tudom, hogy milyen email-címre küldjem. Légyszives írd már meg nekem itt! Köszönöm szépen: Most már Danyiné Bene Viktória smile
Szia Viki smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-31 21:28:12
Bilincsi Zsolt írta ekkor: 2011-08-31 10:44:28
Kedves Marcsi! Abban kérném a segítségedet, hogy szeptember 17-én mennénk a Hermes apartmanba Tolóból. Merre érdemes menni? Hol menjünk át komppal? A kompra hol és hogyan lehet előre megvenni a jegyet? Vasiliki-ből szombaton csak egyszer megy komp (9:00) Fiskardo-ba? Segítségedet előre is köszönöm. Zsolt
Kedves Zsolt! Killiniből gyertek szerintem...felesleges azért felutaznotok Vasilikibe hogy Kefaloniára átgyertek...a 11:45-ös komppal itt vagytok 13:00-ra Porosba onnan 12 km és itt vagytok Skalában nálam smile Nem szükséges előre foglalni helyet a kompra..előtte időben legyetek ott! Jó utat nektek! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-31 21:10:10
molnár boglárka írta ekkor: 2011-08-31 10:34:02
szia bogi vagyok.érdeklödnék hogy a menetrendszerinti buszközlekedés milyen kefalónián?
Szia Bogi! Majd amikor jössz ,megtudjuk hogy mikor és merre akarsz eljutni. Üdv:Marcsi
Dátum: 2011-08-31 19:38:42
Kedves Marcsi! Viki vagyok ( Miskolcon a kiwiben dolgozok) Tavaly Kefalonián nyaraltunk párommal, ott kérte meg a kezem és megígértük neked, hogy küldünk képeket az esküvő után. De sajna nem tudom, hogy milyen email-címre küldjem. Légyszives írd már meg nekem itt! Köszönöm szépen: Most már Danyiné Bene Viktória smile
Bilincsi Zsolt Dátum: 2011-08-31 10:44:28
Kedves Marcsi! Abban kérném a segítségedet, hogy szeptember 17-én mennénk a Hermes apartmanba Tolóból. Merre érdemes menni? Hol menjünk át komppal? A kompra hol és hogyan lehet előre megvenni a jegyet? Vasiliki-ből szombaton csak egyszer megy komp (9:00) Fiskardo-ba? Segítségedet előre is köszönöm. Zsolt