Szia Marcsi !Kisebb kalandokat leszámitva szerencsésen hazaértünk(Hermes apartman fszt. 1 és 6 apartmanból tudod akik reggel 7 órás komppal indultak haza saját kocsival)A sziget gyönyörű,nagyon jól éresztük magunkat,de sajnos kevés volt rá ez az egy hét,hogy mindent lássunk.Köszönünk minden segítséget !Hazafele sikerült megnézzük Olympia ásatási területét és Delfit is.Igazad volt tényleg gyönyörű Delfi.Reméljük találkozunk még Kefalonián,mert van miért visszamenjünk! Csilla
Szia Csilla!
Nagyon örülök hogy tetszett minden és jól sikerült a haza utatok is

bármikor jöttök is vissza szeretettel várlak majd benneteket!
puszi:Marcsi