(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

molnár boglárka Dátum: 2011-08-31 10:34:02
szia bogi vagyok.érdeklödnék hogy a menetrendszerinti buszközlekedés milyen kefalónián?
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-30 22:27:41
Kedves Ildikó.. Majd ha közeledik az idő mondok árat...nagyon jó az idő szeptemberben is és kellemes a tenger hőmérséklete :) Üdv:Marcsi
Popovics ildikó Dátum: 2011-08-30 19:49:25
Kedves Marcsi! Mennyiért lehet bérelni majd a kocsit? Szept. elején általában milyen az idő? Üdv. Ildi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-30 13:57:55
írta ekkor: 2011-08-30 11:49:29
Szia Marcsi !Kisebb kalandokat leszámitva szerencsésen hazaértünk(Hermes apartman fszt. 1 és 6 apartmanból tudod akik reggel 7 órás komppal indultak haza saját kocsival)A sziget gyönyörű,nagyon jól éresztük magunkat,de sajnos kevés volt rá ez az egy hét,hogy mindent lássunk.Köszönünk minden segítséget !Hazafele sikerült megnézzük Olympia ásatási területét és Delfit is.Igazad volt tényleg gyönyörű Delfi.Reméljük találkozunk még Kefalonián,mert van miért visszamenjünk! Csilla
Szia Csilla! Nagyon örülök hogy tetszett minden és jól sikerült a haza utatok is smile bármikor jöttök is vissza szeretettel várlak majd benneteket! puszi:Marcsi
Dátum: 2011-08-30 11:49:29
Szia Marcsi !Kisebb kalandokat leszámitva szerencsésen hazaértünk(Hermes apartman fszt. 1 és 6 apartmanból tudod akik reggel 7 órás komppal indultak haza saját kocsival)A sziget gyönyörű,nagyon jól éresztük magunkat,de sajnos kevés volt rá ez az egy hét,hogy mindent lássunk.Köszönünk minden segítséget !Hazafele sikerült megnézzük Olympia ásatási területét és Delfit is.Igazad volt tényleg gyönyörű Delfi.Reméljük találkozunk még Kefalonián,mert van miért visszamenjünk! Csilla