Köszönjük Marcsi! :)
Szerintem a násznép is szívesen elkísérne minket erre a csodás helyre, sőt én az esküvőt is szívesen megtartanám ott, jót buliznánk! :)
Még egy kicsit "zaklatnálak" a kérdéseimmel....
Mivel még így utolsó turnusban nem voltunk nyaralni, tudnál abban segíteni, hogy mennyire vannak nyitva még az üzletek, gondolok itt apró szuvenírekre az itthoniaknak, vacsizós helyek, zöldséges, pékség (azok az isteni fánkok...:) ), stb.
Illetve nem tudod, hogy a Neos Marmarason megkedvelt cipuro ott is kapható? :)
Köszönjük, holnap megyünk befizetni, így tutira érkezünk okt. 8-án, és a képeket küldjük.
Adrienn:)