Szia Marcsi!
Köszönjük a gyors válaszodat, akkor ezek szerint októberben (utolsó turnus), nem kell hosszú, esőkkel tarkított nászútra számítanunk....:)
Mi is a Te általad ajánlott szobát néztük ki. Még azt szeretnénk tudni, hogy a meghírdetett fakultatív programok (tudom, hogy létszámfüggőek), de tapasztalatod szerint mennyire tudnánk ezeken részt venni. Elsősorban a szigettúra érdekelne minket, illetve valamelyik hajós kirándulás.
Köszönjük a válaszodat előre is, már úgy néz ki, hogy számíthatsz ránk.... :)
Adrienn-János (Miskolc)
Kedves Adrienn !
A körúthoz min.10 főre van szükségem

eddig még nem maradt el ,remélem ez után sem fog...a hajós kirándulások csak nagy szélvihar esetén maradhatnak el ...más miatt nem mert a csapatunkhoz Angolok és Skandinávok is csatlakoznak

várlak bennetekt szeretettel!
Marcsi