Minden jót nektek is és jövőre akkor találkozzunk,kívánom hogy úgy legyen:)
puszi nektek:Marcsi
a bőröndjeivel eggyütt
és a saját bankautómatával
Jó utat kívánok :Marcsi
Ma 41 fok és nagyon párás volt a levegő, szerintem elég a napszemüveg az úgyis öltöztet
üdv:Marcsi