Köszi!
Tud valaki valami közelebbit az árakról?
Motorbérlés, motorcsónak bérlés, kaják, gyümölcsök ilyesmi érdekelne.
Csak mert próbálnám kikalkulálni, mennyi is az a Marcsi által javasolt sok euro...
:-)
Kedves György! Én a www.kefalonia.lap.hu-n nézelődtem. Van egy olyan rovat, hogy autó és motorbérlés (sokat kell lefele gördíteni és jobb oldalt lesz), és ott a kiválasztod...mondjuk a legelsőt. Angol nyelvű, de az árak egyértelműek. 1 napra is lehet bérelni, nincs kaució. Kb. 35 eurótól kezdődnek az autók. Mi a jövő héten megyünk, szeretnénk bérelni is. Ha nem késő, majd megírom a tapasztalatom. Üdv