(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-08-19 21:43:22
Temes György írta ekkor: 2011-08-19 10:27:01
Köszi! Tud valaki valami közelebbit az árakról? Motorbérlés, motorcsónak bérlés, kaják, gyümölcsök ilyesmi érdekelne. Csak mert próbálnám kikalkulálni, mennyi is az a Marcsi által javasolt sok euro... :-)
Kedves György ! Hozza ami van smile inkább maradjon minthogy kevés legyen smile üdv:Marcsi
Mátics Gábor Dátum: 2011-08-19 17:13:08
Kedves Marcsi! 3 apartmant találtam az oldalon Skalaban. Melyiket ajánlja inkább? Fontos szempontok:2 külön "alvó rész" a gyerekeknek és nekünk,terasz tengerre néző ha lehet, és közel legyen egy fürödhető nem sziklás partszakasz. Köszönöm előre is a segítségét Üdv
Felföldi Attila Dátum: 2011-08-19 12:40:50
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-08-18 23:32:33
Szia Árpád! 37 fok van és este sem megy le csak 29 fok-ig smile Jó Utat nektek is! Üdv:Marcsi smile
Marcsi! Akkor a nagykabátot ne tegyük be. smile smile smile
Felföldi Attila Dátum: 2011-08-19 12:36:55
Temes György írta ekkor: 2011-08-19 10:27:01
Köszi! Tud valaki valami közelebbit az árakról? Motorbérlés, motorcsónak bérlés, kaják, gyümölcsök ilyesmi érdekelne. Csak mert próbálnám kikalkulálni, mennyi is az a Marcsi által javasolt sok euro... :-)
Kedves György! Én a www.kefalonia.lap.hu-n nézelődtem. Van egy olyan rovat, hogy autó és motorbérlés (sokat kell lefele gördíteni és jobb oldalt lesz), és ott a kiválasztod...mondjuk a legelsőt. Angol nyelvű, de az árak egyértelműek. 1 napra is lehet bérelni, nincs kaució. Kb. 35 eurótól kezdődnek az autók. Mi a jövő héten megyünk, szeretnénk bérelni is. Ha nem késő, majd megírom a tapasztalatom. Üdv
Temes György Dátum: 2011-08-19 10:27:01
Köszi! Tud valaki valami közelebbit az árakról? Motorbérlés, motorcsónak bérlés, kaják, gyümölcsök ilyesmi érdekelne. Csak mert próbálnám kikalkulálni, mennyi is az a Marcsi által javasolt sok euro... :-)