(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-08-18 23:32:33
Doba Árpád írta ekkor: 2011-08-18 08:11:15
Egy hét és mi is indulunk. már nagyon várjuk reméljük addigra is marad még a jó időből... smile
Szia Árpád! 37 fok van és este sem megy le csak 29 fok-ig smile Jó Utat nektek is! Üdv:Marcsi smile
Doba Árpád Dátum: 2011-08-18 08:11:15
Egy hét és mi is indulunk. már nagyon várjuk reméljük addigra is marad még a jó időből... smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 20:11:08
Szia Gábor! Greek Travel Pages oldalon (GTP)sea transportation üdv:Marcsi
Mátics Gábor Dátum: 2011-08-17 18:24:02
Szia Marcsi! Kompmenetrendeket hol találok naprakészet árakkal mindennel egyetemben? Köszi előre is Üdv Gánor
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 17:43:51
Kedves György! IItt én csak Kefalonia nevében beszélhetek! smile Sem a kompokkal sem az üzemanyag ellátással nincs gond...a válságot semmilyen formában a turisták nem észlelik..ez fontos szerintem! Sok EURÓT hozzál magaddal és majd meglátod smile üdv:Marcsi