Egy hét és mi is indulunk. már nagyon várjuk reméljük addigra is marad még a jó időből...
Szia Árpád!
37 fok van és este sem megy le csak 29 fok-ig
Jó Utat nektek is!
Üdv:Marcsi
Doba Árpád Dátum: 2011-08-18 08:11:15
Egy hét és mi is indulunk. már nagyon várjuk reméljük addigra is marad még a jó időből...
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 20:11:08
Szia Gábor!
Greek Travel Pages oldalon (GTP)sea transportation
üdv:Marcsi
Mátics Gábor Dátum: 2011-08-17 18:24:02
Szia Marcsi!
Kompmenetrendeket hol találok naprakészet árakkal mindennel egyetemben?
Köszi előre is
Üdv
Gánor
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 17:43:51
Kedves György!
IItt én csak Kefalonia nevében beszélhetek!
Sem a kompokkal sem az üzemanyag ellátással nincs gond...a válságot semmilyen formában a turisták nem észlelik..ez fontos szerintem! Sok EURÓT hozzál magaddal és majd meglátod
üdv:Marcsi