Szia MArcsi!
Kefaloniára mennénk jövő nyáron.
Melyik területet ajánlanád?
2 felnőtt 2 gyermek menne (6 és 8 éves).
Fontos szempont:közvetlen fürödhető tengerpart a szállásnál,nyugalom,csend.
Ha esetleg tudsz ajánlhatnál szállás is egyből aminek utánanézhetünk.
Már januárban-februárban lefoglalnánk és autóval mennénk.
Üdv és köszönöm
Kedves Gábor!
Assos szép nagyon de a partja tele nagy kövekkel..ha egyénileg jöttők ,itt megszálnátok nállunk Skalán és innen a Mounda beach 4 km csupán homokos sekély és déli fekvésű dagonyázó part

. Ha jövőre csupád,de majd akkor is szeretettel foglak benneteket várni!
üdv:Marcsi