(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Temes György Dátum: 2011-08-17 10:20:30
Sziasztok! Szeptember elején utazunk Kefalóniára. Van valami észrevehető dolog a szigeten a görög válságból? Olvasom, hogy néhány helyen Görögországban akadozik a benzin ellátás, meg nem járnak a kompok... Szóval mi a helyzet arrafelé? Adnak még az euróért valamit egyáltalán? :-)
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 07:07:08
tóth zoltán írta ekkor: 2011-08-16 20:00:07
Szia Marcsi! Elkezdtem a pakolást,épp azon agyalok vigyek-e esőkabátot.. smile Miilyen időt jósol a békád jövő hétvégéig??? smile El se hiszem,mindjárt indulás!!! smile
Kedves Zoli! 7 napot lát előre az időjárás jelzőm,bár nem béka smile Keddig 36 fokot mutat ..szerintem végig ilyen idő marad:) Jó utat! puszi:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 07:06:48
tóth zoltán írta ekkor: 2011-08-16 20:00:07
Szia Marcsi! Elkezdtem a pakolást,épp azon agyalok vigyek-e esőkabátot.. smile Miilyen időt jósol a békád jövő hétvégéig??? smile El se hiszem,mindjárt indulás!!! smile
Kedves Zoli! 7 napot lát előre az időjárás jelzőm,bár nem béka smile Keddig 36 fokot mutat ..szerintem végig ilyen idő marad:) Jó utat! puszi:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-17 07:00:34
Mátics Gábor írta ekkor: 2011-08-16 18:31:58
Szia MArcsi! Kefaloniára mennénk jövő nyáron. Melyik területet ajánlanád? 2 felnőtt 2 gyermek menne (6 és 8 éves). Fontos szempont:közvetlen fürödhető tengerpart a szállásnál,nyugalom,csend. Ha esetleg tudsz ajánlhatnál szállás is egyből aminek utánanézhetünk. Már januárban-februárban lefoglalnánk és autóval mennénk. Üdv és köszönöm
Kedves Gábor! Assos szép nagyon de a partja tele nagy kövekkel..ha egyénileg jöttők ,itt megszálnátok nállunk Skalán és innen a Mounda beach 4 km csupán homokos sekély és déli fekvésű dagonyázó part smile . Ha jövőre csupád,de majd akkor is szeretettel foglak benneteket várni! üdv:Marcsi
Mátics Gábor Dátum: 2011-08-16 20:28:35
Szia MArcsi! Kinéztem Assos-t,szerinted rosszul vagy jól választanék vele?:) Szia