(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2011-08-16 20:00:07
Szia Marcsi! Elkezdtem a pakolást,épp azon agyalok vigyek-e esőkabátot.. smile Miilyen időt jósol a békád jövő hétvégéig??? smile El se hiszem,mindjárt indulás!!! smile
Mátics Gábor Dátum: 2011-08-16 18:31:58
Szia MArcsi! Kefaloniára mennénk jövő nyáron. Melyik területet ajánlanád? 2 felnőtt 2 gyermek menne (6 és 8 éves). Fontos szempont:közvetlen fürödhető tengerpart a szállásnál,nyugalom,csend. Ha esetleg tudsz ajánlhatnál szállás is egyből aminek utánanézhetünk. Már januárban-februárban lefoglalnánk és autóval mennénk. Üdv és köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-15 06:34:22
Kedves Hazai Mamóka smile 5-6 € között vannak a napágyak az ernyővel eggyütt a partunkon. Szeretettel várjuk önöket is Kefalonián smile
Hazai Lászlóné Dátum: 2011-08-14 14:29:16
Kedves Marcsi! Örömmel és kiváncsian olvason a hozzászólásokat. Mi szept. 2-án először utazunk az Irodával, és érdeklődni szeretnék a parton lévő napágyak lehetőségéről és árairól. üdvözlettel hazai mamóka
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-12 20:16:44
Galambosné Vukovits Mariann írta ekkor: 2011-08-12 17:14:04
Szia Marcsi,mi már most indulnánk vissza,ha tehetnénk,gyönyörű Kefalonia,ez mellett üdítő és pihentető is volt.Nem csalódtunk benne,jelenleg nincs olyan nap,hogy ne nézném meg a fotókat,amiket készítettünk,illetve ne néznék be ide.
smile Szia Mariann! Télen én is a fotókból és a vendégekkel átélt élményekből kapom az energiát...ne csodálkozz ezen smile Minden jót nektek ! Puszi:Marcsi